VIDEO: Měli jsme přidat po vyrovnání druhý gól, mrzelo Ševčíka

VIDEO: Měli jsme přidat po vyrovnání druhý gól, mrzelo Ševčíka

Č e s k é B u d ě j o v i c e – V loňské druholigové sezóně se Michal Ševčík zastavil na šesti vstřelených gólech. Tuto metu o víkendu překonal, na hřišti Českých Budějovic se trefil posedmé. K bodovému zisku to tentokrát bohužel nestačilo.

„Bohužel se vracíme s prázdnou. Ze začátku to nebylo úplně podle našich představ. Nepřesnosti a ztráty nás stály hrozně moc sil. Řekli jsme si, že do druhého poločasu vstoupíme lépe, budeme agresivnější, získáme balony nahoře. To se nám dařilo, vstoupili jsme do toho dobře. Měli jsme tlak, kdy jsme mohli přidat druhý gól, to se bohužel nepovedlo a už jsme pak zase doháněli,“ mrzelo Ševčíka.

Gólový zásah číslo sedm přišel po pouhých dvou minutách druhé půle. Jiří Texl nabíjel a gólman Janáček na střelu nedosáhl. „První dotek jsem si dal, jak jsem chtěl. Zkusil jsem vystřelit na přední tyč, prošlo to a spadlo to tam,“ popisoval Ševa svou trefu.

I na druhý gól dokázali Brňané zareagovat, tentokrát ovšem gólovou trefu odvolal zásah videorozhodčího, který viděl skórujícího Řezníčka v ofsajdu. „To je velká škoda, v tu chvíli jsem věřil, že zápas otočíme. Vůbec by mě nenapadlo, že bude ofsajd, protože jsem viděl, jak letí balon a Řezňa má protihráče na zádech.“

Ještě v samém závěru sevřeli Zbrojováci domácí tým do kleští, na vyrovnání už ale ani po několika závarech nedosáhli. „Bylo to blízko, škoda, že se míč neodrazil o metr jinam, pak by to bylo jiné. Nedá se nic dělat, teď nás čekají ještě dva zápasy. Jedeme do Plzně, moc se těším a doufám, že do utkání vstoupíme lépe, než teď,“ přeje si Ševčík před středeční dohrávkou.

další články

PREVIEW: Prvním jarním soupeřem je Mladá Boleslav!
A-tým
28.01.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: Prvním jarním soupeřem je Mladá Boleslav!

B r n o - Fotbalové jaro začíná! A v neděli 29. ledna se kolotoč FORTUNA:LIGY znovu roztočí i pro...
Setkání s médii před startem jara
A-tým
27.01.2023 | Martin Lísal

Setkání s médii před startem jara

B r n o – Dva dny před prvním zápasem jarní části FORTUNA:LIGY proběhlo ve VIP prostorách...
VIDEO: Jakub Řezníček prodloužil smlouvu!
A-tým
27.01.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Jakub Řezníček prodloužil smlouvu!

B r n o – Ještě před startem jarní části FORTUNA:LIGY se Zbrojovka domluvila na pokračování...