VIDEO: Ohlédnutí za turnajem Partner Cup 2022!

VIDEO: Ohlédnutí za turnajem Partner Cup 2022!

B r n o - Po nucené pauze se na brněnský trávník vrátil tradiční turnaj partnerů a přátel Zbrojovky - Partner Cup 2022. Z trofeje se radoval tým R Care Agency, pomyslné vítězství si pak odnesl i spolupořádající Nadační Fond Zbrojovák, na jehož konto putoval výtěžek z turnaje.

První turnaj Partner Cup proběhl v roce 2019 v hale, v létě téhož roku se hrálo na stadionu. Pak ale klání přerušila pandemie koronaviru a na další pokračování se muselo čekat tři roky.

Letošního turnaje se zúčastnilo devět týmů, hrálo se nakonec systémem každý s každým. S tím se nejlépe popasoval tým R Care Agency. Pohár za druhé místo ukořistila Nová Mosilana a třetí skončil výběr LaROS Communications.

"Bylo skvělé, že jsme se zase po letech mohli potkat a zahrát si na stadionu. Turnaj nebyl jen o fotbale, ale také o propojení partnerů, radosti z pohybu po nucené pauze, která sportu moc nepřála - a samozřejmě také o podpoře Nadačního fondu," řekl k turnaji Petr Švancara, jedna z jeho tváří.

Součástí programu bylo i zázemí ve VIP prostorách s občerstvením. "Chtěl bych všem týmům poděkovat za přístup, i díky hráčům byla organizace bezproblémová, vše klapalo. Jedinou drobnou komplikací bylo to, že o pohár pro nejlepšího střelce se ucházeli dva hráči, rozhodnout tak musela střižba," usmál se Švancara.

"Turnaj měl celkově dobrou úroveň, k vidění byla spousta krásných gólů. Častokrát nerozhodovaly individuální kvality, ale spíše týmovost a touha po vítězství. Jsme rádi, že takový turnaj mohl zase proběhnout a že jeho účastníci se jednomyslně shodli i na tom, že se v dohledné době brzy sejdeme. Už také můžeme prozradit, že s největší pravděpodobností to bude v zimě v hale," doplnil Švanci.

Všem partnerům děkujeme za účast a za příspěvek do Nadačního fondu Zbrojovák.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...