VIDEO: Šli jsme si za tím, těšilo Řezníčka po utkání s Vlašimí

VIDEO: Šli jsme si za tím, těšilo Řezníčka po utkání s Vlašimí

B r n o – Jeden gól vstřelil, na druhém se výrazně podílel. Útočník Jakub Řezníček proti Vlašimi potvrdil, jak moc je pro Zbrojovku důležitý, celkem se letos trefil už podeváté.

„Získali jsme balon na útočné polovině, Ševa mi to dal hezky do strany. Míč jsem si převzal a chtěl jsem rychle zakončit, což se povedlo, gólmanovi to podjelo pod tělem a se štěstím to tam dojelo,“ popisoval první trefu, kterou srovnal na 1:1.

A vítězný zásah? „Už jsem myslel, že to bude další gól, chtěl jsem se obtočit kolem stopera a vystřelit, což se povedlo, ale gólman to nádherně chytil. Fantastický zákrok. Naštěstí to vypadlo k Hláďovi a ten to doklepl, byl na správném místě. Obě situace dopadly, jak měly, díky tomu jsme zápas zvládli za tři body,“ liboval si Řezňa.

Při pozápasovém hodnocení nezapomenul pochválit i soupeře. „Bylo to velice těžké utkání, po Spartě B nejtěžší. Mladí kluci, hráli výborný zápas, jsou moc šikovní, to musím uznat. Výsledek se nerodil lehce, ale šli jsme si za vítězstvím, i když soupeř měl šance. Zvládli jsme to, máme tři body, které jsme strašně chtěli. Zvládli jsme to i díky zkušenostem.“

Tříbodový přísun znamená, že si Zbrojovka na první příčce udrží minimálně sedmibodový odstup od nejbližšího pronásledovatele. „Jsme spokojení, pořád jdeme zápas od zápasu, snažíme se to zvládat. Doma jsme dvakrát ztratili, takže tohle byl důležitý zápas, nechtěli jsme to opakovat. Šli jsme si pro výhru a myslím, že to bylo vidět.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta
A-tým
16.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta

B r n o - Součástí bulletinu pro zápas s Mladou Boleslaví byl i rozhovor se záložníkem Šimonem...
Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!
A-tým
15.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

B r n o – Vstupenky na utkání s pražskou Slavií už jsou v internetovém předprodeji! Zakoupíte je...
Béčko má další šestigólovou výhru
B-tým
14.08.2022 | Martin Lísal

Béčko má další šestigólovou výhru

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do sezóny i na domácím hřišti v Bystrci, kde přivítal...