VIDEO: Šli jsme si za tím, těšilo Řezníčka po utkání s Vlašimí

VIDEO: Šli jsme si za tím, těšilo Řezníčka po utkání s Vlašimí

B r n o – Jeden gól vstřelil, na druhém se výrazně podílel. Útočník Jakub Řezníček proti Vlašimi potvrdil, jak moc je pro Zbrojovku důležitý, celkem se letos trefil už podeváté.

„Získali jsme balon na útočné polovině, Ševa mi to dal hezky do strany. Míč jsem si převzal a chtěl jsem rychle zakončit, což se povedlo, gólmanovi to podjelo pod tělem a se štěstím to tam dojelo,“ popisoval první trefu, kterou srovnal na 1:1.

A vítězný zásah? „Už jsem myslel, že to bude další gól, chtěl jsem se obtočit kolem stopera a vystřelit, což se povedlo, ale gólman to nádherně chytil. Fantastický zákrok. Naštěstí to vypadlo k Hláďovi a ten to doklepl, byl na správném místě. Obě situace dopadly, jak měly, díky tomu jsme zápas zvládli za tři body,“ liboval si Řezňa.

Při pozápasovém hodnocení nezapomenul pochválit i soupeře. „Bylo to velice těžké utkání, po Spartě B nejtěžší. Mladí kluci, hráli výborný zápas, jsou moc šikovní, to musím uznat. Výsledek se nerodil lehce, ale šli jsme si za vítězstvím, i když soupeř měl šance. Zvládli jsme to, máme tři body, které jsme strašně chtěli. Zvládli jsme to i díky zkušenostem.“

Tříbodový přísun znamená, že si Zbrojovka na první příčce udrží minimálně sedmibodový odstup od nejbližšího pronásledovatele. „Jsme spokojení, pořád jdeme zápas od zápasu, snažíme se to zvládat. Doma jsme dvakrát ztratili, takže tohle byl důležitý zápas, nechtěli jsme to opakovat. Šli jsme si pro výhru a myslím, že to bylo vidět.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň
A-tým
18.01.2022 | Martin Lísal

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň

B r n o - Po remíze se Zlínem čeká na Zbrojováky další zimní test s prvoligovým soupeřem. Ve středu...
VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka
A-tým
16.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze...

B r n o – U prvního letního gólu asistoval, první zimní rovnou vstřelil. Michal Ševčík otevřel po...
VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem
A-tým
15.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem

B r n o – Pohledné ofenzivní akce i branky, na druhou stranu tři zásahy ve vlastní síti. Úvodní...