VIDEO: Už jsem nechtěl putovat po hostováních, těší Granečného

VIDEO: Už jsem nechtěl putovat po hostováních, těší Granečného

U n t e r p r e m s t ä t t e n - Těsně před odjezdem na soustředění se Denis Granečný stal definitivně Zbrojovákem, v klubu podepsal dvouletou smlouvu. Nejen o tom jsme hovořili na konci druhého dne rakouského soustředění.

„Cesta byla trochu náročná, ale rozhýbali jsme to. Dnes jsme měli dopoledne těžší trénink v písku, odpoledne pak kombinaci se střelbou. Ladíme to, ještě nás čeká hodně práce. Přijeli jsme sem dřít, takže jsem s tím trochu počítal, že budeme unavení,“ popisoval Granečný první dny na soustředění.

Fakt, že už má po podpisu smlouvy jasnou nejbližší fotbalovou budoucnost, Denis kvitoval s povděkem. „Jsem šťastný, že se to povedlo. Už jsem chtěl někde zůstat, někam patřit, nechtěl jsem putovat po hostováních. Kluci jsou super a jsem za to rád,“ pousmál se.

Granečný strávil většinu kariéry v Ostravě, působil také v Nizozemí či v Maďarsku. Teď se tedy sžívá s brněnským kolektivem. „Znal jsem z nároďáku Filipa Blechu, s tím jsem taky na pokoji. Další kluky pak spíš od vidění, Matese Hrabinu z derby, Texlíka ze Sigmy, Faltiče, který byl taky v Baníku. Neměl jsem to tak, že bych šel do úplně neznámého prostředí, kde bych nikoho neznal."

Po návratu z Rakouska bude Denis řešit bydlení. „Musím si něco najít, dojíždět z Ostravy denně by bylo těžké. Přece jen je to D1, kde nikdy nikdo neví, co se stane. Takže si najdu nějaký podnájem,“ prozradil.

další články

Setkání s médii před startem jara
A-tým
27.01.2023 | Martin Lísal

Setkání s médii před startem jara

B r n o – Dva dny před prvním zápasem jarní části FORTUNA:LIGY proběhlo ve VIP prostorách...
VIDEO: Jakub Řezníček prodloužil smlouvu!
A-tým
27.01.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Jakub Řezníček prodloužil smlouvu!

B r n o – Ještě před startem jarní části FORTUNA:LIGY se Zbrojovka domluvila na pokračování...
MOL CUP: Ve čtvrtfinále proti lepšímu z dvojice České Budějovice - Hradec Králové
Ostatní
27.01.2023 | Martin Lísal

MOL CUP: Ve čtvrtfinále proti lepšímu z dvojice České...

B r n o - Zbrojovka ani po dnešním losu nezná přesného soupeře pro čtvrtfinále MOL Cupu. Narazí...