VIDEO: Všechno proběhlo tak, jak mělo, hodnotí soustředění Šural

VIDEO: Všechno proběhlo tak, jak mělo, hodnotí soustředění Šural

W e i z - K poměrně výrazným postavám remízového utkání s rakouským vicemistrem SK Sturm Graz patřil také obránce Kuba Šural. Nastoupil do druhé půle, blýskl se parádními nůžkami a vybojoval penaltu.

Tu pískl hlavní rozhodčí po jednom ze soubojů ve vápně při rohu Zbrojovky. "Už předtím mě několikrát držel oběma rukama, takže jsem na to rozhodčího upozornil. Chvilku předtím jsme se trochu postrkali, takže nás sledoval a dobře to viděl. Ani jsem nebyl překvapený, protože to opravdu bylo hodně viditelné a opakované," popisoval Šury moment ze 74. minuty. Nařízenou penaltu ovšem Fouskovi zneškodnil povedeným zákrokem gólman.

Ještě předtím mohl Šury, který navlékl při absenci Kuby Řezníčka kapitánskou pásku, rozvlnit síť sám. A jakým způsobem! Po standardce si našel odražený míč a parádními nůžkami jen těsně minul. "Byl to docela vyrovnaný zápas, ale klidně jsme mohli vyhrát. Měli jsme penaltu a další šance. Ale remíza je asi zasloužená," uznal.

Duel zakončil týdenní pobyt Zbrojováků v Rakousku. "Bereme to určitě pozitivně. Byli jsme pohromadě nějakých pět, šest dní. Všechno proběhlo tak, jak mělo. Dobře jsme potrénovali a odehráli zápas. Všichni jsme relativně zůstali zdraví, ale myslím, že teď už se asi těšíme domů," pousmál se.

Nedílnou součástí podobných kempů je samozřejmě utužení kolektivu. "Parta tu už byla skvělá, někteří kluci teď odešli, jiní přišli, takže jsme se zase víc poznali. Partu máme dobrou a myslím, že do začátku soutěže ji ještě stmelíme," věří odchovanec Zbrojovky.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...