VIDEO: Zbrojovka se představí v St. Pöltenu, zápas sledujte živě na Zbrojovka TV!

VIDEO: Zbrojovka se představí v St. Pöltenu, zápas sledujte živě na Zbrojovka TV!

B r n o - Sváteční sobotní odpoledne si fotbalisté Zbrojovky zpestří atraktivním přípravným utkáním. Od 13 hodin se představí na hřišti čtvrtého týmu rakouské ligy - SKN St. Pölten. Zápas můžete sledovat exkluzivně na Zbrojovka TV!

Utkání se hraje v tréninkovém centru dolnorakouského klubu - více zde.

Tým kouče Šustra odcestuje do Rakouska bez několika opor - Melichárka, Škody či Magery. "Dušan odchytal kompletní porci utkání, takže v přípravě chceme vidět v akci další gólmany. V zátěži chceme mít i Martina Zikla, protože Lukáš Magera pro karty proti Vlašimi nenastoupí. Michal Škoda po zdravotních problémech teprve začne s lehčím tréninkem," prozradil kouč před utkáním.

Na marodku dále přibyl Ondřej Sukup, který se zranil na tréninku a dnes jej čeká magnetická rezonance. Problémy v oblasti třísel má Bartolomeu a reprezentační povinnosti si plní Krejčí s Růskem. "V akci se naopak pravděpodobně objeví Jakub Přichystal," doplnil Šustr. Přichystal strávil podzim v Líšni, které minulý víkend skončila půlsezóna, a se třinácti góly je nejlepším střelcem MSFL.

Jinak se kouč těší na poměrně atraktivního a neotřelého soupeře. "Narazíme na tým, který bude pravděpodobně chtít hrát fotbal. Je v dobré pohodě, o čemž svědčí postavení v tabulce."

Krátký profil soupeře

Se St. Pöltenem se v minulosti utkávaly zejména mládežnické výběry. Dolnorakouský tým prožívá zatím vydařenou sezónu - po loňské poslední příčce (a vyhrané baráži) je průběžně čtvrtý. Doposud největším úspěchem klubu je finále národního poháru, které zároveň znamenalo vstupenku do Evropské ligy. V ní St. Pölten přešel v roce 2014 přes bulharský Plovdid, následně byl vyřazen Eindhovenem. Dres týmu oblékali v minulosti například dva někdejší trenéři Zbrojovky - Josef Mazura a Ludevít Grmela.

další články

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!
A-tým
28.10.2021 | Martin Lísal

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!

B r n o - Už jen čtyři zápasy zbývají odehrát z podzimního jízdního řádu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY....
Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k další výhře
Ostatní
27.10.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k...

B r n o - Z řad hráčů Zbrojovky na hostování se během uplynulého víkendu zapsal do statistik...
VIDEO: Sestřih utkání v Třinci
A-tým
26.10.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Třinci

B r n o - Ve 12. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězila Zbrojovka na hřišti Třince 1:0, když jediný...