Věděli jsme, že je můžeme překvapit, řekl po senzačním vítězství Petr Švancara

Věděli jsme, že je můžeme překvapit, řekl po senzačním vítězství Petr Švancara

I když se sám do střelecké listiny nezapsal, nakonec ke třem bodům výrazně přispěl. Nejprve skvěle asistoval Mezlíkovi u prvního gólu, pak Petr Švancara přepouštěl u rozhodující branky Halaškovi.

Výhra na západě Čech v dobrém slova smyslu překvapila i kapitána brněnských Petra Švancaru. Brno se tak po třech kolech dělí o první příčku se Spartou a Jabloncem, který hostí v příštím kole na Srbské.

"Jsme hrozně šťastní, plno kluků od nás teprve sbírá první ligové starty. Minulý rok jsme Plzeň sledovali jen v televizi a věděli jsme, že pokud tady chcete vyhrát, musíte mít hrozně moc štěstí a proměnit co máte," hodnotil dnešní vítězství Švancara. "Sám jsem tam sice nedal gólovku, co bych asi měl dávat, ale vynahradil jsem si to při gólech spoluhráčů," těšilo brněnského patriota.

"Máme být na co hrdí, myslím, že tady tři góly už nikdo nedá," ocenil Švancara. "I když nám vepředu vyšlo, na co jsme sáhli, byla to samozřejmě i shoda náhod."

Liga ale nekončí a už příští kolo bude čekat na Srbské Jablonec. "Zůstáváme nohama na zemi, s oslavami to rozhodně nebudeme přehánět," ujišťoval brněnský forvard. "Chtěli jsme se fanouškům omluvit za to, co zažívali v poslední době a myslím, že se nám to zatím daří. Zároveň doufám, že to budou brát jako tu nejlepší pozvánku na Jablonec."

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...