sobota 25.5.2019

1 Jihlava
6 Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5.2019

3 Zbrojovka Brno
3 Příbram
Baráž

neděle 2.6.2019

0 Příbram
0 Zbrojovka Brno
Baráž

středa 19.6., 16:30

Zlín
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 23.6., 16:00

Opava
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.6., 11:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
příp.

sobota 6.7., 17:00

Zbrojovka Brno
Nitra
příp.

sobota 13.7.

Zbrojovka Brno
Vyškov
příp.

Vraštil: V Brně jsem byl šťastný a rád bych všem poděkoval

Vraštil: V Brně jsem byl šťastný a rád bych všem poděkoval

B r n o - Jak již bylo avizováno, obránce Lukáš Vraštil po sezóně Zbrojovku opouští. Uzavře se tak kapitola, která trvala tři roky. "Nesmírně rád bych poděkoval všem lidem v klubu i fanouškům," vzkazuje pětadvacetiletý stoper.

06.06.2019 | Martin Lísal

 

Ten odehrál během dvou prvoligových sezón za Zbrojovku 45 zápasů, dvakrát se zapsal mezi střelce. V první sezóně vystřelil v závěru bod s Karvinou, rok poté pomohl skolit Spartu. O soutěž níž zaknihoval dalších osmnáct duelů, v nich si připsal dvě gólové nahrávky (gól proti Českým Budějovicím nakonec statistici označili za vlastní).

"Byly to pro mne tři roky plné nových zážitků, zkušeností, poznal jsem spoustu skvělých lidí. Vnímám to období pozitivně, i když po fotbalové stránce to třeba nebylo úplně úspěšné, sestoupili jsme a nepovedl se nám okamžitý návrat. Beru to jako součást určité cesty, která je a bude úspěšná. V Brně jsem byl šťastný a vážím si toho, že jsem mohl být součástí Zbrojovky. V klubu jsem potkal spoustu skvělých lidí, v kabině i v managementu, budu na ně rád vzpomínat a s některými budu určitě i nadále v kontaktu. Všem těmto lidem bych rád za všechno poděkoval. A nesmírně rád bych poděkoval i fanouškům za jejich přízeň a podporu. To, jakým způsobem nás hnali v cestě za postupem, bylo obdivuhodné. Věřím, že budou Zbrojovku podporovat i nadále a klukům pomůžou v další sezóně," vzkazuje všem Brňanům Vrašťa.

Rodák z Železnice v Brně stihl dostudovat vysokou školu a nyní jej čeká u Byšic na Mělnicku ještě svatba. "Měl by přijet Meggy s rodinou, z bývalých spoluhráčů Luty, a taky Ivánek Jánský. Ostatní si užívají dovolené, protože volného času mezi sezónami moc není a navíc je svatba bohužel poněkud daleko," prozradil Lukáš, který do hry naskakoval i v průběhu jara, kdy již byl avizován jeho odchod. "Cením si také toho, že trenér Šustr pro mě měl pochopení a nejednal systémově, jak je v ČR běžné. Jedná férově, nejen za to si ho moc vážím. Snažil jsem se mu to vrátit a pro úspěch týmu jsem vždycky dělal maximum," uzavřel.

Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno Lukášovi děkuje za jeho služby a přeje mu do dalších let co nejvíce sportovního štěstí!

 

Aktuality

1.6.2019

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v prvním červnovém týdnu (tedy od 3. do 9. června) z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz