Zbrojováci na hostování

Zbrojováci na hostování

B r n o - Tradiční souhrn, mapující osudy hráčů Zbrojovky na hostování, bude tentokrát poněkud obsáhlejší. Kromě ligových duelů totiž zahrnuje i zápasy 2. kola poháru, do kterého dva ze čtyř hráčů zasáhli.

Ondřej Pachlopník o víkendu opět nastoupil jen za rezervu, v utkání proti Motorletu (1:1) strávil na hřišti 83 minut.

Ve druhé lize si nováček z Vyškova vypíjí zápas co zápas kalich hořkosti až do dna. Na hřišti Varnsdorfu si Vyškovští opět nevedli zle, vedli a měli řadu šancí, nakonec ovšem gólem v závěru podlehli 1:2. David Jambor strávil na hřišti celý zápas. Vyškov má na kontě jeden bod a v tabulce je poslední, chuť si spravil alespoň v MOL Cupu výhrou 2:0 v Ústí nad Orlicí, Jambor šel do hry jako střídající v 64. minutě.

V MSFL po třech výhrách poprvé klopýtla Kroměříž, duel na hřišti béčka Slovácka rozhodl jedinou brankou v závěru Cicilia. Claude Lhotecký šel do hry na poslední půlhodinu a po dvou gólových zápasech se tentokrát střelecky neprosadil. Pikantní zápas jej pak čekal ve středu, kdy naskočil v poháru proti Zbrojovce. Na hřišti strávil 90 minut, chvilku před koncem základní hrací doby byl střídán a prodloužení a penalt se tak už nezúčastnil. V tabulce MSFL patří Hanákům druhá pozice.

Na opačném pólu se pak nachází Znojmo, které nebodovalo ani na čtvrtý pokus a je předposlední. V posledním utkání sice Znojemští proti Blansku vedli, nakonec ale podlehli lídrovi soutěže 2:5. David Moučka odehrál v záloze opět celé utkání.

další články

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!
A-tým
28.10.2021 | Martin Lísal

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!

B r n o - Už jen čtyři zápasy zbývají odehrát z podzimního jízdního řádu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY....
Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k další výhře
Ostatní
27.10.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k...

B r n o - Z řad hráčů Zbrojovky na hostování se během uplynulého víkendu zapsal do statistik...
VIDEO: Sestřih utkání v Třinci
A-tým
26.10.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Třinci

B r n o - Ve 12. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězila Zbrojovka na hřišti Třince 1:0, když jediný...