Generálka se nedohrála, utkání se Sofií přerušil déšť. Šlo o zdraví, řekl Tomáš Janotka

Generálka se nedohrála, utkání se Sofií přerušil déšť. Šlo o zdraví, řekl Tomáš Janotka

A K T U A L I Z O V Á N O (rozšířeno o hlas trenéra)- V generálce na ligu si Zbrojovka vybrala smůlu na počasí - silný déšť totiž ukončil zápas se Sofií již po první půli za stavu 0:0.

Zbrojovka byla od úvodu aktivnější, její útočné snahy ale hatilo počasí. I tak ale zkoušel střílet Buchta, Lutonský neúnavně posílal centry a hodně vidět byl i mladý Malík.

V asi největší šancí prvního poločasu (a celého utkání) se ocitl Skalák, který dokázal přelobovat gólmana a míč skončil těsně nad břevnem. Pak začal déšť bohužel ovlivňovat zápas natolik, že musel být zrušen. "Byla to hrozná průtrž mračen, na hřišti zůstávala stát voda. Nedalo se hrát, šlo by o zdraví," vzkázal z Turecka Tomáš Janotka.

Zmínění Skalák s Malíkem museli pro zdravotní problémy dokonce střídat; věřme, že se nejedná o nic vážného. "Dostal jsem koňara do lýtka, trochu mě bolí vazy, ale nemělo by to být nic vážného," napsal nám Jirka Skalák.

Fragment zápasu pak okomentoval u trenér Václav Kotal: "Dnešní utkání mělo být příležitostí pro hráče základního kádru, kteří pro různé problémy neabsolvovali celou přípravu. Bohužel úroveň utkání ovlivnil silný déšť, který znehodnotil průběh utkání tak, že nešlo odehrát druhý poločas. Přesto jsme se pokoušeli o kombinační fotbal a vyrovnaný poločas skončil 0:0."

Poslední test před ligou je tu, Zbrojovka se utká s Lokomotivem Sofia
13.02.2014 | Martin Lísal

Poslední test před ligou je tu, Zbrojovka se utká s...

Ještě jeden test a pak už je tu liga. Zbrojovka má před sebou generálku na tuhé jarní boje, v pátek...