Devatenáctka remizovala v Hlučíně

Po výhře nad Olomoucí čekal dnes na tým Zbrojovky U-19 další zápas na hřišti Hlučína. Brňané v něm vedli už o dvě branky, soupeř ale nakonec srovnal a body se tak za remízu 2:2 dělily. Další zápas čeká na "devatenáctku" v sobotu v Ostravě.

Brňané, povzbuzeni výhrou s Olomoucí, začali aktivněji a šli v první půli do vedení zásluhou Šembery, který se trefil potřetí v této sezoně. Zbrojovka dominovala a měla i další šance.

Její vedení navýšil v 66. minutě hry Frimmel, ale o deset minut později se prosadili po rohovém kopu domácí a v poslední minutě pak byl nařízen proti Brnu pokutový kop, který proměnil Moučka.

Jaroslav Ondra (Brno): Konečný výsledek je pro nás ztrátou, po sedmdesát minut jsme herně dominovali. Utkání jsme si rozebrali a nyní se už připravujeme na sobotní zápas v Ostravě, kde chceme uspět herně i výsledkově.