VIDEO: Na úvod přípravy remíza se slovenským mistrem

VIDEO: Na úvod přípravy remíza se slovenským mistrem

J a s l o v s k é B o h u n i c e - Fotbalisté Zbrojovky mají za sebou úvodní přípravné utkání. V Jaslovských Bohunicích změřili síly se slovenským mistrem - Spartakem Trnava. V utkání byli mírně aktivnějším týmem, brankově se ale neprosadili a duel tak skončil bezgólovou remízou.

Do první půle vedl Zbrojovku jako kapitán osmnáctiletý Dan Jambor, pro něhož to byla premiéra v prvním mužstvu. Zbrojovka zahájila zápas poměrně aktivně, do vápna směřovalo několik zajímavých centrů. Přímou střelu na bránu vyslal jako první Krejčí, který se pokusil o překvapivou střelu z otočky. Chudý ale míč zkrotil.

VZápětí na druhé straně pálil nebezpečně Čanturišvili, mířil nad bránu. Mezi tyče nezamířil ani Egho, nejnebezpečnější pokus slovenského mistra tak měl na svědomí exbrněnský Brigant. Ve 41. minutě jeho štiplavý pokus efektně vyrazil Melichárek.

Do druhého dějství vstoupila odlišná jedenáctka - kapitánskou pásku navlékl další dorostenec Kříž, na pravém kraji obrany nastoupil třetí do party, Tomáš Chyla. Z původní sestavy zůstal jen Vraštil, který se posunul na pozici defenzivního záložníka, a Růsek jako podhrot.

V úvodu druhého dějství byli Brňané hodně nebezpeční. Nejprve střílel dobře Ondřej Vintr, chvilku poté mířil jen těsně vedle Zikl. Možná nejhezčí akci utkání předvedla Zbrojovka v 76. minutě, kdy se prokombinovala od vlastního vápna až do zakončení. Dominik Kříž ovšem branku o nějaký ten centimetr minul.

Ještě před koncem utkání zkoušel štěstí z dálky Vraštil, jeho pokus proletěl vedle pravé tyče. A když Zikl zamířil dvě minuty před koncem po průniku nad, skončil zápas bezgólovou remízou.

Trenér Pivarník po utkání s Trnavou
16.06.2018 | Martin Lísal

Trenér Pivarník po utkání s Trnavou

J a s l o v s k é B o h u n i c e - Zbrojovka vstoupila do letní přípravy bezgólovou remízou s...
VIDEO: Sobotní utkání s Trnavou sledujte na Zbrojovka TV!
15.06.2018 | Martin Lísal

VIDEO: Sobotní utkání s Trnavou sledujte na Zbrojovka...

B r n o - Po týdnu přípravy čeká na Zbrojováky první letní zápas. A hned se slovenským mistrem! V...