VIDEO: Zbrojovka zvítězila v Opavě 3:1

VIDEO: Zbrojovka zvítězila v Opavě 3:1

O p a v a - Zbrojováci zvládli přípravné utkání na hřišti prvoligové Opavy na jedničku. Na úvodní gól soupeře odpověděl Přichystal, po osmi vteřinách druhé půle se trefil Bartolomeu a výhru potvrdil svým prvním gólem v "áčku" junior David Moučka.

Do Opavy odcestoval tým bez několika hráčů - Růsek s Krejčím si plní reprezentační povinnosti, Pavlík s Pachlopníkem trénují po zranění individuálně a menší zdravotní problémy nepustily do hry Michala Škodu. Jinak do hry zasáhl kompletní kádr. Na straně domácích odehrál první půli nezničitelný Pavel Zavadil.

Brňané byli od začátku mírně aktivnějším týmem, Přichystala ovšem v nadějném úniku obrana zastavila a Bartolomeu v osmé minutě zase ztroskotal na Fendrichovi. Gólově tak udeřilo na druhé straně, po centru z pravé strany se míč dostal na nohu Petra Zapalače a Halouska na jeho dorážku nestihl zareagovat.

Inkasovaná branka přenechala otěže na chvíli domácím, Zbrojovka se ale nevzdala. Přímý kop z hranice šestnáctky musel opět vyrážet Fendrich, pět minut před pauzou se nicméně hosté dočkali srovnání. Po autovém vhazování si Kříž vyměnil míč se Ziklem, v pádu dokázal přihrát a Jakub Přichystal prostřelil Fendricha. 1:1, takové bylo i poločasové skóre.

Do druhé půle nastoupili na obou stranách čerství hráči, než se ale stihli rozkoukat, bylo to 1:2. Po rozehrávce přišel dlouhý míč, Zikl jej posunul do vápna a rozběhnutý Robert Bartolomeu nedal prudkou ranou Fendrichovi šanci. Od hvizdu sudího uplynulo osm vteřin!

V 58. minutě mohl Bartolomeu přidat další gól, po akci na levé straně hřiště jej Fendrich tentokrát vychytal a zneškodnil i následující ránu z větší vzdálenosti. Po dalším střídání se ovšem skóre měnilo. Znovu v tom měl prsty Zikl, který vymyslel skvělou přihrávku na Davida Moučku, ten si míč elegantně zpracoval a zvýšil na 3:1.

Ve zbytku utkání Brňané kontrolovali hru a kráčeli k vítězství. Šanci zvýšit náskok měl Magera, který z přímého kopu nepropálil zeď, další nebezpečnou akci zastavil praporek pomezního. Zbrojováci tak na hřišti prvoligové Opavy zvítězili 3:1.

VIDEO: Sestřih vítězného utkání v Opavě
23.03.2019 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih vítězného utkání v Opavě

O p a v a - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v přípravném utkání na hřišti Opavy 3:1, když o výhře...
Trenér Šustr po utkání v Opavě
22.03.2019 | Martin Lísal

Trenér Šustr po utkání v Opavě

O p a v a - Fotbalisté Zbrojovky sehráli v reprezentační přestávce přípravný zápas na hřišti...
VIDEO: Přípravné utkání v Opavě můžete sledovat živě na Zbrojovka TV
21.03.2019 | Martin Lísal

VIDEO: Přípravné utkání v Opavě můžete sledovat živě...

B r n o - Zbrojovka se v reprezentační přestávce vydává do Slezska, v pátek od 14 hodin hraje na...