Béčko poprvé ztratilo, remizovalo ve Žďáru

Ž ď á r n a d S á z a v o u - Fotbalisté brněnského "béčka" v jedenáctém utkání sezóny poprvé ztratili body. Na hřišti Žďáru sice vedli brankou Matuly 1:0, soupeř ale deset minut před koncem z penalty srovnal.

První komplikace pro Brňany přišla ještě před výkopem - Australan Yosi se při rozcvičce zranil a do utkání tak nemohl naskočit.

Po bezbrankové první půli poslal hosty do vedení svým devátým letošním gólem Fabián Matula, když doklepl míč do sítě po zaváhání domácího gólmana a Purriniho pohotové přihrávce.

Deset minut před koncem zahrál po souboji ve vlastním vápně Černín rukou, za což sudí udělil druhou žlutou kartu a navíc nařídil pokutový kop. Z něj srovnal na konečných 1:1 Fiala.

Brňané tak dnes poprvé v sezóně brali pouze bod. Zůstávají na první pozici, náskok na Hodonín už je ovšem také pouze jednobodový.