Béčko podlehlo ve Slavičíně

S l a v i č í n - Brněnský B tým se v pátém kole představil na hřišti doposud stoprocentního Slavičína. Mladí Brňané po půli vedli 1:0 zásluhou Yosiho, domácí ale duel otočili a zvítězili 2:1. Zbrojovka tak letos podruhé zůstala bez bodů.

Zbrojovka vstoupila do utkání i s Hlavicou, Nečasem či Rogožanem, do brány si letos poprvé stoupl Adam Špelda.

První gól padl na sklonku úvodní půlhodiny. Po dlouhém nákopu z vlastní poloviny zabojoval skvěle Jakub Nečas a předložil míč Yosimu, který se letos podruhé zapsal mezi střelce a stanovil poločasový výsledek na 1:0 pro Brno.

Lídr tabulky ale po půli zvládl duel obrátit ve svůj prospěch. V 59. minutě obrana nezvládla standardní situaci a Škubník vyrovnal. Šest minut před koncem pak tentokrát po rohovém kopu udeřil ze vzduchu Žůrek a rozhodl o výhře Slavičína.