S Komárnem vítězně

S Komárnem vítězně

S e n e c - Zbrojováci porazili na závěr týdenního kempu slovenské Komárno 4:1. Základ k výhře položili třemi góly v první půli, prosadili se Alijagić, Hellebrand a Fousek. Ve druhé půli se trefil ještě Řezníček.

Trenéři oproti minulému utkání mírně obměnili sestavu. Mezi tyče se postavil Sváček a v poli nastoupili Smejkal, Fousek a Koželuh.

Brňané měli povedený vstup do utkání, který dokázali přetavit v rychlé góly. V osmé minutě se po rohovém kopu drali k míči Gyamfi a po něm Kronus, to ale gólmanovi ještě pomohla tyč. O minutu později nicméně Hellebrand obelstil několik protihráčů a přihrál Denisi Alijagićovi, který otevřel skóre utkání.

V jedenácté minutě zahrával Fousek přímý kop, jeho centr vrátil do vápna Pernica a Kronus opět v pádu nebezpečně střílel, brankář míč zastavil na lajně. Po čtvrthodině pak završila výbornou pasáž další gólová akce. Brňané vybojovali míč, ten se dostal až k Alijagićovi a jeho šikovnou a dobře načasovanou přihrávku poslal do sítě Jan Hellebrand.

Třetí zásah přišel po půlhodině hry. Po faulu na Koželuha na hranici vápna nejprve situaci zkoumalo video, byl z toho nakonec přímý kop. Toho se ujal Adam Fousek a zakroutil míč do horního rohu - 0:3. Až v závěru poločasu se musel činit i Sváček, který vyrazil nepříjemnou střelu zpoza vápna.

Do druhé půle naskočili Řezníček, Nový a Granečný, v průběhu pak ještě Potočný a Toman. Řezníček mohl záhy zvýšit, ale jeho gólovou střelu zastavil jeden z obránců na brankové čáře. Gólman Sváček už měl také o něco více práce a musel řešit několik ošemetných situací.

Po hodině hry navýšil náskok Brna po Fouskově povedené přihrávce neméně povedeným zakončením Jakub Řezníček, který přeloboval gólmana. Vzápětí se prosadilo i Komárno, Sváčka překonal ranou do protipohybu Turčák. Oba týmy pak ještě o jeden gól přišly vinou ofsajdu. V našem případě Potočného prudkou ránu z přímého kopu dorazil do sítě Řezníček.

Zbrojovka se tak se Slovenskem rozloužila vítězně.

VIDEO: Vycházel nám presink, těšilo Hellebranda
A-tým
18.02.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Vycházel nám presink, těšilo Hellebranda

S e n e c – Za úvodní čtvrthodinu utkání proti Komárnu stihl záložník Jan Hellebrand gól a...
VIDEO: Trenér Polách po soustředění
A-tým
17.02.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Polách po soustředění

S e n e c – Na úvod remíza, na závěr výhra. Brňané se s přívětivým prostředím v Senci rozloučili...
PREVIEW: Na závěr soustředění vyzveme Komárno
A-tým
15.02.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Na závěr soustředění vyzveme Komárno

S e n e c - Zbrojováci završí týdenní kemp předposledním přípravným duelem. V sobotu 17. února...

Fotogalerie

Všechny fotografie