Junioři zdolali Bohemians a upevnili si vedení v tabulce

Juniorka po dvou remízách venku hrála zase v domácím prostředí, do Brna zavítali Klokani. Brněnští byli po většinu utkání lepším celkem a nakonec zaslouženě zvítězili 2:0. O branky se postarali Zezula a Stehlík.

V úvodních minutkách se Brno trochu hledalo, ale pak převzalo otěže utkání pevně do svých rukou. Skóre mohl jako první změnit kapitán Stehlík, samostatný průnik zakončil střelou těsně vedle. Přerovského perpný pokus zase gólman Kuru vytěsnil na roh.

Právě Kuru se po půlhodině hry zranil a musel být vystřídán. Náhradník Starczewski ovšem udržel čisté konto jen osm minut - obrana hostí neuhlídala po rohovém kopu Zezulu a ten svou druhou letošní trefou otevřel skóre.

Ještě před poločasovým hvizdem spálil další šanci Stehlík, po velkém závaru byl blízko k brance Traoré, ale Klokani nakonec neinkasovali.

Obraz hry ve druhé půli se příliš nezměnil - po úvodních nadějných minutách se hosté dostali pod tlak Brna. V první velké šanci se ocitl Kunc, neuspěl. Nicméně po hodině hry se konečně dostal Stehlík, který přeloboval Starczewského a bylo to 2:0.

Po této brance soupeř přestal hrozit úplně a Brno dál v poklidu kontrolovalo zápas. Blízko k brance byl ještě Přerovský, trefil ovšem břevno, a tak utkání nakonec skončilo výhrou Zbrojovky 2:0.

Přijďte v pondělí podpořit brněnskou juniorku!
21.10.2012 | Lucie Hromádková

B R N O - V pondělí 22. října 2012 odehraje juniorka Zbrojovky další ze svých domácích zápasů...