Prostějov nám uštědřil první letní prohru

Prostějov nám uštědřil první letní prohru

H o l i c e - V pátém a posledním přípravném utkání nalezli Zbrojováci poprvé přemožitele. V utkání na hřišti Prostějova podlehli 0:1, v závěru trefil Hladík jen břevno.

V úvodu utkání byla aktivnější Zbrojovka, která díky závaru ve vápně zahrávala dva rohové kopy krátce po sobě. Po čtvrthodině hry vyrazil gólman Prostějova Jamborovu hlavičku, chvilku poté zamířil Potočný svou tvrdou přízemní ránu jen těsně vedle.

Když pak Hanáci odvrátili na další roh i hrozbu z Řezníčkových kopaček, začali vystrkovat růžky také oni. Výsledkem byl rychlý kontr, zakončený ranou vedle brány.

Ještě do pauzy pálil nad břevno Jambor, první půli pak zakončily dvě nadějné možnosti Prostějova. Koudelka ovšem taktéž minul prostor mezi tyčemi a podobně dopadl Silný.

Po změně stran znovu diktovala tempo Zbrojovka. Toml po zpětné Hladíkově přihrávce pálil k tyči, gólman jeho pokus vyrazil. Potočný následně vybojoval další roh, Zbrojovka dál tlačila, nedokázala si ale vytvořit vážnější možnosti.

A tak přišel na druhé straně trest. Domácí po rohovém kopu zakombinovali, následně letěl do vápna centr a vysoký Malec si poradil - 1:0.

Brňané se pak tlačili za vyrovnáním, ale dnes jim nebylo přáno. Gaszczyk trefil jen gólmana a když už Hladík Vejmolu překonal, zastavilo jeho pokus břevno. Brňané tak v pátém duelu poprvé prohráli.

VIDEO: Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře, těší Jambora
A-tým
16.07.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře, těší...

H o l i c e – K nejvytíženějším hráčům patřil v přípravě navrátilec z hostování David Jambor....
VIDEO: Josef Mucha po utkání s Prostějovem
A-tým
15.07.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Josef Mucha po utkání s Prostějovem

H o l i c e – Ačkoliv byla Zbrojovka po většinu utkání mírně aktivnějším týmem, na obranu...
PREVIEW: Přípravu zakončíme s Prostějovem, zápas můžete sledovat na Zbrojovka TV
A-tým
14.07.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: Přípravu zakončíme s Prostějovem, zápas...

B r n o - Pátým a posledním letním soupeřem Zbrojovky je Prostějov. Hraje se v sobotu 15. července...

Fotogalerie

Všechny fotografie