U14: Zbrojovka porazila Opavu 5:2

B r n o - Utkání týmů U14 mělo podobný průběh, jako duel starších kolegů. Opava si vypracovala dvoubrankové vedení, Zbrojovka ale do pauzy srovnala a nakonec mohla slavit poměrně jasnou výhru.

Trenéři Duroň a Ovčačík: "Utkání se pro nás nevyvíjelo dobře, když se soupeř po dvou návštěvách na naši polovině v podobě rychlých protiútoků ujal vedení 0:2. Náš tým je třeba pochválit, jelikož se psychicky nesložil a byl neustále trpělivý v přípravě útočných situací. Po zbytek poločasu jsme herně dominovali, za což jsme byli odměněni zaslouženým vyrovnáním. Soupeř v úplném závěru první půle neproměnil penaltu, kterou Michal Hložánek skvěle chytil. Ve druhém dějství jsme pokračovali v aktivní hře. Soupeře jsme nepustili do žádné příležitosti a naopak jsme si vytvořili velké množství šancí, z kterých jsme vytěžili tři branky."

01.09.2018 | Martin Lísal

B r n o - Utkání týmů U14 mělo podobný průběh, jako duel starších kolegů. Opava si vypracovala...