Vítězná série juniorky končí, první prohra přišla v Hradci

Po čtyřech výhrách vyšla juniorka Zbrojovky poprvé naprázdno - konec série přišel na hřišti Hradci Králové. O všem podstatném rozhodl proměněný pokutový kop ze 64. minuty. Navzdory porážce zůstalo Brno na první příčce tabulky.

V první půli byla aktivnějším celkem hostující Zbrojovka, která ovšem nevyužila řadu šancí. Nejprve centroval do pokutového území Glaser, který odehrál první zápas od svého červencového zranění, ale hlavička Kršáka skončila vedle branky.

O chvilku později nezakončil individuální akci přesně Přerovský a za další minutu Zavřel vyrazil stoprocentní šanci Stehlíka. Soupeř, v jehož řadách odehrál celý zápas například zkušený Filip Klapka, si v první půli vážnější možnost nevypracoval.

Radek Petr, který naskočil do svého druhého utkání v dresu Brna, tak měl vážnější práci až po změně stran, kdy zneškodnil dvojšanci domácího celku. Po hodině a čtyřech minutách ovšem poprvé kapituloval. Domácí totiž zahrávali po faulu na Hofmana pokutový kop, sám postižený jej střelou k tyči proměnil a Zbrojovka prohrávala 0:1.

Na tomto výsledku se přes snahu Brňanů bohužel nic nezměnilo a juniorka Zbrojovky tak poprvé v této sezoně přišla o body. Navzdory tomu zůstala i po pátém kole na prvním místě tabulky.

Prohráli jsme si to sami, přiznává brankář juniorky Radek Petr
28.08.2012 | Sanny Muharem

Prohráli jsme si to sami, přiznává brankář juniorky...

K pátému kolu juniorské nejvyšší soutěže nastoupili brněnští fotbalisté na hřišti v Hradci Králové....