Béčko podlehlo Velkému Meziříčí

B r n o - Béčko Zbrojovky hostilo pod novým trenérem Markem Zúbkem v neděli Velké Meziříčí. Na hlavním hřišti v ADAX INVEST Areně mělo po většinu času více ze hry, udeřil ale soupeř a uštědřil Brňanům teprve druhou letošní prohru.

Zbrojovka nastoupila do utkání v téměř tradiční sestavě, na hřišti ovšem chyběl hrající asistent Peter Štepanovský. S ohledem na své vytížení u A týmu začal na lavičce. Obměny doznal také realizační tým, kde Lukáše Kříže nahradil Marek Zúbek.

Brňané po většinu utkání neúspěšně dobývali pokutové území soupeře. Po hodině hry naskočil do hry letos poprvé Ondřej Pachlopník, následně i zmíněný Peter Štepanovský. Ani to ale nestačilo a Zbrojovka tak letos podruhé vyšla střelecky naprázdno - shodou okolností opět v ADAX INVEST Areně, kde na podzim remizovala s Lanžhotem 0:0.

Tentokrát ovšem nebrala ani bod - dvanáct minut před koncem udeřili z ojedinělé akce hosté, když Hložánka prostřelil Jonáš. Brněnský gólman inkasoval gól po 332 minutách a Brňané tak podruhé v tomto ročníku nalezli přemožitele. V tabulce mají před druhým Lanžhotem aktuálně šestibodový náskok.

PREVIEW: Béčko hostí Velké Meziříčí, hraje se v ADAX INVEST Areně!