Béčko porazili Starou Říši 4:1

B r n o - Brněnská rezerva navázala na výhru s Bystřicí i v utkání proti Staré Říši. Už v první půli se dvakrát prosadil Šumbera, další zásahy přidali Mach s Matulou a Brňané tak zvítězili 4:1.

Trenér Maša nasadil do utkání i některé hráče "áčka" a právě ti výrazně promluvili do průběhu první půle. V osmé minutě zabojoval ve vápně Lhotecký, předložil míč Vintrovi a po jeho asistenci otevřel skóre utkání Šimon Šumbera. Marek Vintr poté nastřelil břevno a ke konci první půlhodiny přišel druhý zásah. Koudelka poslal přes celou šestnáctku přesný centr a Šimon Šumbera doklepl míč do sítě.

Také ve druhé půli byla Zbrojovka výrazně nebezpečnější. Na třetí branku se čekalo do 70. minuty, kdy se v šestnáctce po další Koudelkově asistenci nejlépe zorientoval Marek Mach. Hrozili i hosté, kteří se o čtyři minuty později taktéž dočkali gólové odměny, po rohovém kopu úspěšně dorážel Cejpek.

Na výhře Zbrojovky to ovšem nic nezměnilo, naopak přišel ještě jeden zásah na druhé straně. Kroutil vybojoval míč, následně Šumberův dlouhý centr našel Slunského a po jeho hlavičce míč rybičkou dopravil do sítě Fabián Matula. Brňané podruhé v řadě zapsali do tabulky tři body. Sérii domácích zápasů zakončí příští neděli proti Žďáru (znovu 10:15).