Béčko porazilo Tasovice a zůstává stoprocentní

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do soutěže i ve čtvrtém utkání. Na domácím hřišti v Bystrci porazil Tasovice 1:0, byť více než poločas dohrával oslaben. O výhře rozhodl svým pátým gólem Peter Štepanovský.

Brňané toužili přidat čtvrtou výhru a velmi záhy je k tomu nasměroval Peter Štepanovský, který už v sedmé minutě otevřel skóre utkání. Po dlouhém pasu od Šmida se z levé strany hřiště dostal do zakončení a trefil se přesně do horního rohu brány.

Před pauzou přišla nicméně vážná komplikace, obránce Hamza viděl z rukou sudího červenou kartu a Zbrojováci dohrávali v oslabení. I přesto nakonec dokráčeli k výhře a zůstávají tak nadále bez bodové ztráty.

"S ohledem na scénář zápasu to pro kluky dnes bylo něco nového, ale poradili jsme si s tím. O poločasové přestávce jsme si řekli, že nechceme zápas dohrát pasivně a chceme být i v oslabení nebezpeční. To se nám celkem dařilo a soupeř si nevytvořil vážnější šanci, hlavně Šlapanský to vzadu poctivě odskákal, na druhý poločas se k němu stáhl Vojta Šmid. Jsme rádi, že kluci zvládli anglický týden s plným počtem bodů, v úvodu dalšího týdne nás čeká regenerace a pak už se budeme chystat na zápas v Líšni. Čekají nás teď dva náročné duely, po Líšni doma Lanžhot, kde by se podle všeho mělo hrát na hlavním stadionu," řekl po utkání trenér Kříž.

PREVIEW: Béčko hostí Tasovice
B-tým
26.08.2023 | Martin Lísal

B r n o - Fotbalisté "B" týmu završí anglický týden domácím utkáním proti Tasovicím. Hraje se v...