Béčko remizovalo v Kozlovicích

K o z l o v i c e - Fotbalisté brněnského "B" týmu se v neděli vydali na hřiště druhých Kozlovic. V utkání vedli zásluhou Hlucháně a Sedláka 2:0, soupeř ale po pauze srovnal a dovedl duel k remíze 2:2.

S ohledem na souběh termínů tentokrát v mužstvu Zbrojovky chyběly posily z prvního mužstva. Podruhé v základní sestavě vyběhl i dorostenec Strnad, v průběhu duelu se pak do hry zapojil i jeho parťák Kluska (oba ročník 2004, stejně jako Hlucháň).

A právě Filip Hlucháň byl tím, kdo po dvaceti minutách otevřel skóre utkání. Jeho tečovaná střela zapadla za brankáře Kadlece a Zbrojovka šla do vedení. Pro Filipa to byl druhý letošní zásah. Míč přitom kuriózně trefil náhradní balón, nachystaný za sítí, takže většina diváků v první chvíli netušila, že šlo o gól.

Ve 33. minutě bylo pro Brňany ještě veseleji. Po Šmidově průniku a Vantuchově centru se ve vápně prosadil tvrdou přízemní ranou Martin Sedlák.

Domácí se prosadili až po hodině hry. Postaral se o to bývalý útočník Zbrojovky Petr Nekuda. Šest minut před koncem pak sudí nařídil penaltu a tu proměnil Kaďorek, čímž stanovil konečné skóre utkání na 2:2. Brňané jsou po remíze s druhým týmem tabulky na čtvrté pozici.