Béčko remizovalo v Tasovicích

T a s o v i c e - Béčko Zbrojovky se v neděli představilo v Tasovicích. Na rychlý Juritkův gól odpověděl promptně domácí Lapeš, Brňané tak potřetí v sezoně ztratili body a domů si dovezli bod za remízu 1:1.

Brňané vstoupili do utkání solidně a už po sedmi minutách se prosadil po Večeřově asistenci Peter Juritka, pro něhož to byl už dvanáctý letošní gól.

Domácí nicméně s odpovědní také dlouho nečekali. V 16. minutě nařídil sudí pokutový kop, který rovněž ve dvanáctý gól proměnil někdejší hráč Zbrojovky Pavel Lapeš.

Ve druhé půli už branka nepadla, Zbrojovka tak letos potřetí ztratila body a nezvítězila. Na první pozici má aktuálně tříbodový náskok.

PREVIEW: Béčko se představí v Tasovicích
B-tým
29.03.2024 | Martin Lísal

B r n o - Brněnský B tým má před sebou čtvrtý jarní zápas. V neděli 31. března se mladí Brňané...