Béčko zvítězilo i v Pelhřimově

P e l h ř i m o v - Brněnský B tým nepolevuje ani s jistotou postupu, na hřišti Pelhřimova zvítězil 2:1. Šestá výhra v řadě se ovšem nerodila lehce, trefil ji jedenáct minut před koncem obránce Vit.

Brňané nastoupili do duelu v poměrně mladé sestavě. Poprvé se v základní jedenáctce objevil například dorostenec Polášek, v průběhu utkání si pak premiérové starty připsali další dva dorostenci - devatenáctiletý Hübel a sedmnáctiletý Souček. Jen na lavičce začal Peter Štepanovský, který šel do hry na poslední minuty.

V první půli se jako jediný střelec prosadil Martin Černý. Gólová akce začala u brankáře se stopery, Černý pálil po Pavlíkově přihrávce a ranou o břevno otevřel skóre utkání.

Domácí zareagovali v 69. minutě. To už se hrálo v hustém dešti, ve vápně se ke střele dostal střídající Filip Morava a s trochou štěstí prostřelil Hložánka.

Jedenáct minut před koncem si Brňané nicméně vzali vedení zpět a rozhodli o osudu duelu. Pelhřimovská obrana odvrátila jeden z útoků ke středovému kruhu, kde se míče ujal Benjamin Vit. Prokličkoval přes několik protihráčů a tečovaná rána mu vynesla první gól v sezóně, k tomu navíc vítězný.

PREVIEW: Béčko se představí v Pelhřimově
B-tým
01.06.2024 | Martin Lísal

B r n o - Brněnský B tým se v neděli vydá k utkání 28. kola Divize D na hřiště předposledního...