Béčko zvítězilo v Humpolci

H u m p o l e c - Brněnský B tým nepolevuje v tempu ani s jistotou titulu v zádech. Na hřišti Humpolce zvítězil 2:0, obě branky padly ve druhé půli.

Zbrojovka se v utkání musela obejít bez Petera Štepanovského či Petera Juritky, na lavičce scházel Marek Zúbek. Všichni jmenovaní byli s "áčkem", které o dvě hodiny později hrálo s Kroměříží. V základní sestavě chyběli také Večeřa s Polákem, kteří v sobotu vypomáhali dorostu.

Na výsledku to ale znát nebylo. Po bezbrankové první půli poslal Brňany do vedení přesnou ranou Zdeněk Toman, k němuž se odrazil míč po souboji Pavlíka s jedním z domácích obránců.

Druhý gól pak přidal po Tomanově přihrávce ranou ze střední vzdálenosti Ondřej Pachlopník. Premiérový start za "béčko" si v závěru připsal střídající Jakub Podkalský.

V dalším utkání se Zbrojováci střetnou s Vrchovinou, hraje se v neděli 26. května tradičně v 10.15 v Bystrci.

PREVIEW: Béčko jede do Humpolce
B-tým
17.05.2024 | Martin Lísal

B r n o - Béčko Zbrojovky cestuje k dalšímu utkání do Humpolce. Už v roli jistého vítěze celé...