Béčko zvítězilo ve Ždírci 4:1

Ž d í r e c n a d D o u b r a v o u - Brněnský B tým zvítězil i ve druhém jarním utkání. Na hřišti Ždírce bral tři body za výhru 4:1 a v tabulce zůstává první s pětibodovým náskokem.

Zbrojováci se v první půli dostali poměrně rychle do dvoubrankového vedení, když se postupně prosadili dva nejlepší střelci. Ve 14. minutě zahrával Štepanovský rohový kop a odražený míč napálil do sítě Peter Juritka, který si připsal jedenáctou branku v sezóně.

O dvě minuty později pronikl do vápna Filip Večeřa, odcentroval a Peter Štepanovský se trefil podeváté. Také domácí se ale záhy prosadili, a to poměrně kuriózně. Nesouladu v defenzivních řadách Zbrojovky využil Vrána.

To ale Zbrojováky v cestě za výhrou nezastavilo. V 52. minutě se po závaru ve vápně opět nejlépe zorientoval Večeřa a našel Kristoffera Jørgensena, který zamířil k tyči a zaznamenal tak svůj premiérový gól ve Zbrojovce.

Definitivní pojistka pak přišla čtvrthodinu před koncem. Po dlouhém autu se Kluska zbavil soupeře a hnal se do šance. Gólman jej sice vychytal, ale obrana nebezpečí nezažehnala a dorážející Vladimír Kolečkář upravil na konečných 4:1.

PREVIEW: Béčko jede do Ždírce
B-tým
16.03.2024 | Martin Lísal

B r n o - Béčko Zbrojovky sehraje v neděli 17. března druhý jarní zápas, od 15 hodin se představí...