I ve druhém zápase Zbrojovka s Trenčínem remizovala

B R N O - I ve druhém přátelském utkání Zbrojovka remizovala se slovenským Trenčínem, tentokráte 3:3. O brněnské trefy se postarali Škoda, Halaška a Pašek, dva góly hostí zaznamenal Štefánik a třetí branku přidal Kubík.

Ve druhém utkání se proti sobě postavily relativně zkušenější jedenáctky. Vstup do utkání mělo Brno snový. Neuplynula ani čtvrthodina a už vedlo o dvě branky.

Nejprve využil zaváhání hostující obrany Škoda, který pěkným obloučkem otevřel skóre utkání. O pár minut později se hlavou prosadil po rohovém kopu Halaška. Oba forvardi Brna si tak připsali po brance.

Zhruba po půlhodině se hra vyrovnala a přišlo i snížení - ránu Holúbka ještě Hladký stihl zneškodnit, ale na dorážku Štefánika byl již krátký. Výsledkem 2:1 skončil i první poločas, navzdory mírné převaze Zbrojovky.

To ve druhé půli byli nebezpečnější hosté a Hladký měl hodně práce. Na krásnou ránu Kubíka ovšem nestačil - vyrovnáno. Odpovědět mohl po hodině hry Šoljič, v ideální pozici nicméně neusměrnil míč mezi tyče.

O pár minut později přišel trest - Štefánik povedenou ranou, kterou ještě otřel o jednoho z bránících hráčů, trefil horní roh branky a Trenčín poprvé vedl.

Hladký vzápětí vytasil skvělý zákrok proti ráně Adiho, kterou vytáhl na rohový kop. Zastavit dokázal i ránu Frimmela a držel tak Brno ve hře, což se vyplatilo. V nastaveném čase totiž Traoré skvěle potáhl míč, pronikl do vápna a po jeho výzvě srovnal v jasné pozici David Pašek. I druhé utkání tak skončilo remízou, diváci se rozhodně nenudili.