JUNIORKA: Brankové hody přinesly body! Příbram - Zbrojovka 3:4

P ř í b r a m - Juniorka Zbrojovky se nezasekla ani na hřišti čtvrté Příbrami. V brankově bohatém utkání zvítězila 4:3 a prodloužila sérii bez porážky na dvanáct zápasů. Dvakrát mířil do černého Slančík, jednou Hyčka a Sedlák.

Oba celky do zápasu nasadily několik hráčů prvního mužstva, hra měla i díky tomu solidní úroveň. Hned na úvod vystrašil hosty hlavičkující Mareš, Halouskovi pomohlo břevno. V minulé sezoně skončil zápas Příbrami se Zbrojovkou výsledkem 4:3 a již úvod napověděl, že i dnes se mají diváci na co těšit.

Také Zbrojovka totiž záhy vyslala první varování, a hned bylo gólové. V 11. minutě se dokázal individuálně probít do zakončení Fabián Slančík a ranou k tyči otevřel skóre utkání.

Odpověď středočeského týmu na sebe nechala čekat jen sedm minut. Přímý kop obrana Brna odvrátila, odraženého míče se ovšem ujal Filip Řezáč a bezprostředně před Halouskou věděl, co udělat - 1:1.

Hned na úvod bylo tedy udáno tempo a jelo se dál. Zbrojovka si toužila vzít vedení zpět, pálil Hyčka a po něm znovu Slančík. V závěru půle vyrazil Kočí hlavičku Martina Sedla a zdálo se, že půle skončí smírně. Proti byl ovšem Alois Hyčka, který po Přichystalově centru zabalil domácím k poločasové taktické poradě poměrně zásadní připomínku. Hlavou upravil na 1:2.

V úvodu druhé části hry Příbram několikrát zahrozila, proti korekci skóre byl ovšem Halouska, kterému často vypomáhal dobře bránící Buchta. A po deseti minutách hry udeřilo na druhé straně. Duda nejprve hlavou minul, utěšená rána Jana Sedláka už ale znamenala dvoubrankový náskok - a také přihlášku do soutěže o gól kola, pokud by se taková pořádala.

Duel plynul dál a musel se líbit, byť domácí fanoušci si asi vysnili jiný průběh. Další úder Příbrami zasadil po chybné rozehrávce opět Fabián Slančík, zvýšil už na 4:1. Nezůstal ale jediným dvougólovým střelcem - deset minut před koncem korigoval na 2:4 hlavou po rohu Filip Řezáč a v závěru tedy ještě bylo o co hrát.

To ještě umocnil v samém závěru po dalším rohu Martin Krameš. V nastavení se již ale na výsledku nic nezměnilo, Zbrojovka slaví šestou výhru v řadě a celkově již podvanácté za sebou neprohrála. Udržela tak kontakt s vedoucí Mladou Boleslaví.

Utkání mělo slušnou úroveň z obou stran, chválil po další výhře Dostálek
03.11.2014 | Martin Lísal

Utkání mělo slušnou úroveň z obou stran, chválil po...

P ř í b r a m - Čtyři vstřelené góly, tři body do tabulky a udržení kontaktu s vedoucí Mladou...