Junioři slaví první výhru, zápas v Teplicích rozhodl Pašek

T e p l i c e - Junioři Zbrojovky se ve 3. kole dočkali první výhry, na hřišti Teplic zvítězili 1:0. Bodovou loupež ze severu Čech zajistil tři minuty před koncem David Pašek.

Oba celky čekaly na své první letošní body. Zbrojovka do zápasu nasadila i hráče "áčka" - Vávru, Jovanoviće, Paška, Kučeru, Webera či Přichystala.

Ve vyrovnaném prvním poločase byli o něco nebezpečnější domácí hráči, Záleský v bráně ale všechny ošemetnější situace vyřešil.

Ve druhé půli nasadila Zbrojovka čerstvé síly, na skóre se ale dlouho nic neměnilo a zápas spěl k bezbrankové remíze. To ovšem změnil tři minuty před koncem David Pašek, který hlavou po rohovém kopu přiblížil Zbrojovku vítězství.

Na tom už nic nezměnily ani zbylé minuty, ve kterých se už rozehrál spíše karetní mariáš. Brňané si tak z teplické půdy vezou první letošní vítězství. V dalším utkání je v pondělí 22. srpna čeká Liberec, hraje se od 13 hodin na Srbské.