Na třetí pokus to s Jihlavou nevyšlo, juniorka zakončila sezónu prohrou

J i h l a v a - Poslední zápas roku brněnské juniorce nevyšel. Ve třetím vzájemném duelu s Jihlavou poprvé prohrála, a to 1:4. Jediný gól vstřělil Marek Mach, Brňané přezimují na třetí nebo čtvrté pozici.

Hned po osmi minutách hry dokázali domácí otevřít skóre, když Mrázka překonal Turyna. Zbrojovka poté převzala iniciativu, ale nebyla za to gólově odměněna. Naopak po půlhodině hry navýšil domácí vedení POpovič.

Před pauzou přišly další dva nepříjemné údery. Ve 40. minutě kopl jeden z domácích hráčů do hlavy gólmana Mrázka, ten musel s tržnou ranou a podezřením na otřes mozku střídat. Vše skončilo jen žlutou kartou. V samém závěru půle pak inkasoval i střídající Trbušek, kterého přelstil Smejkal.

Hned v úvodu druhého dějství přidal Smejkal další zásah a bylo jasno. Zbrojovka se dočkala korekce až v samém závěru, kdy se prosadil Marek Mach. Brňané tak zůstávají na třetí pozici, přičemž je může přeskočit ještě Olomouc. Na nepostupovou pátou příčku, kterou drží právě Jihlava, mají náskok pět bodů.