Trenčín uštědřil Zbrojovce první zimní prohru

Trenčín uštědřil Zbrojovce první zimní prohru

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky podlehli ve druhém utkání zimní Tipsport ligy Trenčínu 1:3. Jediný gól Brňanů vstřelil po Endlově přihrávce Přichystal.

Brňané nastoupili do utkání i s testovaným zadákem Jiřím Mezerou (ročník 2000), poprvé v zimě nastoupil uzdravený Moravec. Chyběl naopak nemocný trenér Dostálek, stejně jako asistent Dojčan.

Hosté vstoupili do utkání lépe. První radost jim sebral praporek pomezního rozhodčího, v 9. minutě už nicméně Letenay Šimana překonal v souladu s pravidly.

Zbrojováci se směrem dopředu příliš neprosazovali. Hladíkův ofenzivní průnik obrana Trenčína zpacifikovala, Fousek z přímého kopu mířil mimo tyče a první půli tak ovládl slovenský tým.

Do druhého dějství nastoupili čtyři čerství hráči, na obrazu hry se nicméně dlouho nic neměnilo. Gólman Šiman musel tasit pohotový zákrok na brankové čáře, aby zneškodnil jednu z nebezpečných hlaviček. Až v 72. minutě se Zbrojováci dostali k pořádnému zakončení, a hned z toho byl gól. Lukáš Endl se probil po pravé straně a po jeho přihrávce srovnal Jakub Přichystal..

Tentýž hráč mohl strhnout vedení na stranu Brna, v samostatném úniku ale gólmana nepřekonal. A za pár minut se na druhé straně pověsil do vzduchu Ikoba a vrátil Trenčínu vedení. Stejný hráč pak výsledek v závěru pojistil a Trenčín se tak mohl radovat ze zasloužené výhry.

VIDEO: Lukáš Endl po utkání s Trenčínem
A-tým
27.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Lukáš Endl po utkání s Trenčínem

B r n o - Stoper Lukáš Endl zatím naskočil do všech zimních zápasů, ten poslední proti Trenčínu...
VIDEO: Martin Doležal po utkání s Trenčínem
A-tým
26.01.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Martin Doležal po utkání s Trenčínem

B r n o - Při absenci trenérů Dostálka a Dojčana dnes Zbrojováky proti Trenčínu vedl kouč brankářů...
VIDEO: Sestřih utkání s Trenčínem (1:3)
A-tým
26.01.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Trenčínem (1:3)

B r n o - Zbrojovka ve druhém utkání zimní Tipsport ligy podlehla slovenskému Trenčínu 1:3. Jediný...

Fotogalerie

Všechny fotografie