FOTO: Předávání výročních sad a společný trénink!

FOTO: Předávání výročních sad a společný trénink!

B r n o - Stadion Zbrojovky, umělé osvětlení, hráči prvního mužstva. A k tomu fanoušci, kteří zakoupením limitované výroční klubové sady získali možnost zatrénovat si s "áčkem" pod vedením zbrojováckých trenérů!

Do kabiny jich nakonec dorazilo devět. Po příchodu na stadion se jich ujal trenér Tomáš Polách a vedoucí mužstva Libor Došek, prošli si stadionem a pak už zamířili do kabiny. Těsně před tréninkem i po něm se nad stadionem spustil silný déšť, během tréninkové jednotky ale naštěstí nepršelo, takže počasí zážitek nezkazilo.

"Trénink jsme trochu uzpůsobili tomu, že se jednalo o fanoušky mladší i starší. Chtěli jsme, aby to pro ně byla v první řadě zábava a zpestření, takže se hodně hrálo a střílelo. Všichni byli šikovní, bylo znát, že spousta z nich fotbal hrála nebo hraje. A věřím, že si to užili," usmíval se po skončení tréninkové jednotky Tomáš Polách.

Trenér rozhodně nelhal, k vidění byly parádní kousky a spousta povedených gólů a fanoušci tak na stadionu rozhodně nebyli jen do počtu. "Jako fanoušek Zbrojovky jsem si to nesmírně užil, bylo to přátelské. Kluci k nám měli super přístup, uvítali nás a chovali se k nám, jako kdybychom patřili do kabiny. Taky realizační tým byl super a měl s námi trpělivost. Zkrátka super zážitek, jen tak dál," vzkázal po zhruba hodinovém tréninku Honza Fišák, jeden z fanoušků.

"Hodně se mi to líbilo, dala jsem i nějaké góly," usmívala se malá Emma Dojčáková, zástupkyně mladší generace. "Bylo to super, člověk to vidí jen v televizi a je to paráda si takhle s hráči ťuknout, pokecat.. Určitě to za to stálo a příště bych do toho šel znovu," doplnil další z fanoušků Ruda Volec.

Jakmile se zamířilo znovu do kabin, měli fanoušci k dispozici sprchy či regeneraci. Převzali si také výroční sady a nechali si podepsat dresy, samozřejmostí bylo i foto s vybraným hráčem.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince
Ostatní
04.12.2023 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince

B r n o - Ve druhém prosincovém týdnu se v akci představí "áčko" i "béčko", a to v přípravných...
VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi
A-tým
02.12.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi

C h r u d i m - Devět branek, spousta zajímavých akcí a šancí. To vše nabídl včerejší přípravný...
Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni přistoupili
A-tým
01.12.2023 | Martin Lísal

Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni...

C h r u d i m – Při absencích Řezníčka, Berkovce a Divíška byl Roman Potočný v pátečním utkání v...