AKTUALIZOVÁNO: Na utkání se Spartou zbývá 2200 lístků!

AKTUALIZOVÁNO: Na utkání se Spartou zbývá 2200 lístků!

B r n o - Sobotní fotbalový svátek už se blíží! V rámci 11. kola FORTUNA:LIGY přivítáme Spartu a na utkání aktuálně zbývá posledních 2200 vstupenek. Výkop je v 16 hodin, v 15 hodin začíná program Fanzóny.

Jejími hosty budou bývalí slovutní hráči Zbrojovky. Konkrétně mistři ligy Josef Hron a Libor Došek starší, které doplní dva borci z éry let devadesátých - Eda Lasota a Jan Maroši. Samozřejmostí je i autogramiáda těchto legend.

Fanzónu najdete na tradičním místě (viz plánek) a její součástí bude i bohaté občerstvení. Těšit se můžete také na chill-out zónu, kterou má na starosti náš partner Decathlon, čekají vás v ní sportovní aktivity a soutěže o ceny.

Pokud ještě nemáte vstupenky na zápas, můžete je pořídit až do pátku za výhodnější cenu v systému Zbroják ID (klikněte sem).

Se vstupenkou na zápas (nebo se zbrojováckou permicí) můžete navíc navštívit nedělní utkání basketbalistek KP Brno s pražskou Slavií (start v 15.30). Úvodní vhození míče obstará Zbrojovák Kuba Přichystal!

V této sezóně jsme v rámci snahy o rozvoj fotbalu v regionu připravili speciální nabídku pro jihomoravské mládežnické kluby. Malí fotbalisté z kraje mohou na fotbal jít za 50 korun (sektory R, S, T). Ke každým 10 prodaným vstupenkám obdrží daný klub jako dárek 5 lístků zdarma, stejně tak jsou zdarma i lístky pro dva trenéry jakožto doprovod. Tato nabídka je součástí deklarované spolupráce s kluby v regionu. V případě zájmu je nutné nás kontaktovat na emailové adrese vstupenky@fczbrno.cz.

Rozhodnutím bezpečnostních složek dojde k uzavření ulice Červinkova pro fanoušky Zbrojovky – tato ulice bude policí využita pro příchod fanoušků hostujícího týmu na stadion. Projít tím pádem nepůjde ani přes ulici Vodova. Fanoušci Zbrojovky tedy následkem tohoto rozhodnutí musí využít jiné přístupové cesty do ADAX INVEST Areny a do Fanzóny (viz plánek). Brány stadionu se otevřou ve 14 hodin.

Tak v sobotu v ADAX INVEST Areně! Pojďme podruhé v sezóně náš stadion vyprodat!

další články

VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi
A-tým
02.12.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi

C h r u d i m - Devět branek, spousta zajímavých akcí a šancí. To vše nabídl včerejší přípravný...
Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni přistoupili
A-tým
01.12.2023 | Martin Lísal

Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni...

C h r u d i m – Při absencích Řezníčka, Berkovce a Divíška byl Roman Potočný v pátečním utkání v...
OHLASY: Josef Mucha po utkání v Chrudimi
A-tým
01.12.2023 | Martin Lísal

OHLASY: Josef Mucha po utkání v Chrudimi

C h r u d i m - První přípravný zápas krátkého zimního bloku nabídl netradiční porci devíti branek,...