Aktuální informace k prodeji permanentek

Aktuální informace k prodeji permanentek

B r n o - Nový systém prodeje permanentek Zbroják ID už má za sebou první týden. S ohledem na výrazně vyšší zájem o online formu prodeje či obnovy starých permanentek rušíme pro příští týden prodej ve Fanshopu. Osobní prodej bude nadále možný po telefonické či mailové domluvě.

Kontaktní údaje na oddělení ticketingu: e-mail vstupenky@fczbrno.cz, tel. +420 602 861 712 (prosíme volat ve všedních dnech mezi 9 a 17 hodinou). Tamtéž vám také rádi pomohou s jakýmikoliv problémy, které se při registraci či obnově permanentky mohou vyskytnout.

Nový systém Zbroják ID

Prodej permanentek probíhá letos na unikátním webu ZbrojakID.cz, který jsme připravili ve spolupráci s partnerskou společností Webkomplet. Pomocí interaktivní mapy stadionu si na webu jednoduše zvolíte vybrané místo či variantu permanentky. Výběr místa vám ulehčí panoramatické zobrazení stadionu, ze kterého snadno poznáte, jaký výhled z daného místa je.

Pokud už máte permanentku z loňska, dostanete na zadanou e-mailovou adresu pokyny, jak postupovat, a navíc vám po dobu dvou týdnů garantujeme místa z minulé sezóny. Za členství Standard neplatíte nic, s ohledem na specifika loňské „covidové“ sezóny je permanentka zdarma. A pak už je případně na vás, zda se rozhodnete podpořit náš klub nad rámec této verze Standard – a vybrat si balíček Zbroják ID Premium.

Pokud permanentku nemáte, pak za balíček Standard (s permanentkou v ceně) zaplatíte tisícikorunu. Jednorázové vstupenky stojí 120 korun. Osoby ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma po domluvě na e-mailové adrese martin.lisal@fczbrno.cz.

Jednotlivé balíčky

Podrobný seznam výhod a benefitů pro jednotlivé balíčky najdete přímo na webu Zbroják ID, níže nabízíme ty nejzásadnější.

Basic – tento balíček máte automaticky po základní registraci a umožňuje nákup jednorázových vstupenek na jednotlivé zápasy

Standard – pro loňské permanentkáře je tento balíček zdarma, jinak stojí 1000 korun. V ceně je permanentka, sleva 30 % při nákupu zboží NIKE na e-shopu 11teamsports.cz a hlavně účast ve slosování o ceny v hodnotě 250 tisíc korun.

Standard Veteran – při obnově zdarma, jinak za 600 korun. Podmínkou je završení 65 let věku. Benefity jsou shodné s kategorií Standard.

Standard Junior – při obnově zdarma, jinak za 500 korun. Podmínkou je věk pod 15 let. Benefity jsou shodné s kategorií Standard (až na účast ve slosování o ceny, která s ohledem na nízký věk držitele balíčku není možná).

Premium – majitelé loňských permic jej pořídí za 1000 korun, ostatní za 2000. Jako hlavní bonus oproti ostatním balíčkům lze najdete například slevu 1000 korun na nákup originálního dresu pro sezónu 2021/22 s vlastním potiskem, účast na besedách s vedením či exkluzivní přístup k předzápasovým informacím (například k zápasové sestavě).

Časté dotazy a odpovědi

Chci obnovit permanentku z loňské sezóny, co mám udělat? V zásadě stačí využít předregistrace, vyplnit požadované údaje a pak už jen zvolit balíček, který vám vyhovuje.

Zvládnu vše online, nebo musím na stadion? Oboje je možné. Aktivaci permanentky i koupi vybraného balíčku zvládnete pohodlně z domova (i s možností, že karta vám dorazí až domů a nemusíte tedy nikam chodit), po předchozí telefonické či mailové domluvě můžete dorazit i na stadion.

Jak zaplatím? Platbu lze aktuálně provést zrychleným bankovním převodem, případně na místě v hotovosti či kartou. S ohledem na covidovou situaci zatím není možná platba kartou, jakmile přibude i tato možnost, budeme o tom informovat.

Koupím jednorázovou vstupenku i v den utkání? Ano, online i osobně. Fyzicky lístek (stejně jako permici) mít nemusíte, stačí jej mít v mobilu.

Sbírám lístky a permanentky, teď mi budou chybět? Nebudou, pokud máte balíček Standard nebo Premium, zašleme vám vytištěné lístky po skončení sezóny.

O co se hraje při losování? Ve hře jsou tyto ceny v hodnotě 250 tisíc korun od našich partnerů:

 • 10x Hodinky od klenotnictví Pohanka & Co.
 • 10x Voucher do restaurací Charlies v hodnotě 500 korun
 • Zapůjčení auta ŠKODA ENYAQ iV od společnosti AZ Servis na víkend (první plně elektrické SUV značky ŠKODA s dojezdem až 520 km na jedno nabití)
 • 10x Voucher na zboží našeho Fanshopu v hodnotě 1000 korun
 • 10x permanentka do kryokomory Mráz léčí (pět vstupů do kryokomory)
 • Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 5000 korun
 • Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 2000 korun
 • Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 1000 korun
 • 4x Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 500 korun
 • 10x Voucher na zboží Decathlon v hodnotě 1000 korun
 • 3x Jednorázový vstup do VIP Zlatá pro dvě osoby
 • 3x Originální dres „A“ týmu pro sezónu 2021/22
 • 10x Právní služby společnosti Štourač & Benešová v hodnotě 5000 korun.

Veškeré další dotazy vám rádi zodpovíme na místě, případně na e-mailové adrese vstupenky@fczbrno.cz.

Výše zmíněné možnosti se nevztahují na Klubová sedadla. Jejich majitelé z minulé sezóny je mohou obnovit za 2000 korun, nové klubové sedadlo stojí 3000 korun a jednorázové 300 korun. Cena za klubové sedadlo zahrnuje místo na hlavní tribuně Městského stadionu Brno a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání (teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje). Majitelům klubových sedadel garantujeme jejich místo i v případě snížení kapacity stadionu až na 500 míst.

další články

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích
A-tým
22.06.2024 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích

P o h o ř e l i c e - Zbrojováci zahájili letní přípravu utkáním na hřišti Pohořelic. Hrálo se v...
PREVIEW: V přípravě do Pohořelic
A-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V přípravě do Pohořelic

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky načnou letní přípravné zápasy utkáním v Pohořelicích. Hraje se v...
Los už zná také
B-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

Los už zná také "béčko"

B r n o - Také B tým už zná rozpis podzimní části MSFL. V prvním utkání se Brňané vydají první...