Béčko zahájilo přípravu

Béčko zahájilo přípravu

B r n o – Také fotbalisté brněnského béčka zahájili v tomto týdnu přípravu na jarní část. Trenéři Maša a Šíma přivítali po dlouhé pauze tým jen s minimem změn.

Chybí obránce Kamenský, který zůstává s prvním mužstvem. Opačným směrem naopak už na podzim putoval Jakub Černín, k béčku by se po doléčení zranění měl připojit také Lukáš Kryštůfek. Ofenzivní hráč Barnabáš Lacík je na zkoušce ve Vyškově.

„Připravovat se budeme v domácích podmínkách. Nejprve na umělce v Řečkovicích a v terénu, pak se uvidí podle podmínek. Čeká nás i posilovna, první zápasový test pak absolvujeme příští víkend,“ řekl k zimnímu programu trenér Martin Maša.

Zbrojováci se měli původně utkat se slovenskou Šalou, tento zápas byl nicméně zrušen a prvním soupeřem tak bude Sparta Brno. Dále se mladí Brňané střetnou například s Rosicemi, Kroměříží či béčkem Zlína a Olomouce, v jednání jsou ještě další březnové zápasy.

První soutěžní utkání mají Zbrojováci na programu 27. března, kdy cestují do Ždírce. Klíčový duel v Hodoníně se pak hraje 24. dubna. „Start soutěže je ještě poměrně daleko, uvidíme, jakým směrem se vyvine složení kádru. Situace je nicméně daná. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vedoucí Hodonín potrápili. Podzim jsme si závěrem trochu pokazili, zkusíme tak navázat na tu úspěšnou sérii, která závěru předcházela,“ doplnil Maša.

další články

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny remizovala s Táborskem
A-tým
14.05.2022 | Daniel Kinc. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny...

B R N O - Derniéru ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE si Zbrojovka pro letošní sezónu odbyla v domácím zápase...
U12: Zbrojováci porazili Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojováci porazili Žďár

B r n o - Také žáci kategorie U12 své utkání se Žďárem nad Sázavou zvládli na jedničku. Zvítězili...
U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili ve středu Žďár nad Sázavou. V utkání dokráčeli k...