Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou

B r n o - Také na nedělní utkání s Opavou mohou v souladu s dohodou Ministerstva zdravotnictví ČR a LFA dorazit diváci v počtu (nově) až dvaceti procent z kapacity stadionu. Pro návštěvu platí stejná pravidla, jako na minulý zápas.

AKTUALIZACE - kapacita stadionů je od tohoto víkendu zvýšena na 20 procent a platnost testů je prodloužena na 72 hodin.

Základním předpokladem je vlastnictví permanentní vstupenky na zápasy letošní sezóny. Počet prodaných permanentek je ovšem výrazně vyšší, než jaká je aktuální povolená kapacita stadionu (2040 míst, v čemž jsou ovšem zahrnuty i osoby, zajišťující organizaci zápasu, partneři klubu a majitelé klubových sedadel). K dispozici tak bude pro majitele permanentek 1200 míst.

Ve středu 19. května ve 12 hodin tak všem permanentkářům, kteří při koupi vstupenky vyplnili v registračním formuláři kontaktní e-mailovou adresu, rozeslána výzva k potvrzení účasti na sobotním utkání. V případě, že je na jeden registrovaný e-mail zakoupeno více sedadel, dostane uživatel v e-mailu možnost potvrzení všech těchto sedadel (stačí zakliknout 1,2,3 nebo 4).

Následně systém dle pořadí potvrzení vybere účastníky utkání až do vyčerpání povolené kapacity, těm pak bude následující den (ve čtvrtek do 12 hodin) zaslán potvrzující e-mail s instrukcemi, jak se na stadion dostat. Z technických důvodů není možné žádosti vyřizovat, potvrzovat ani kontrolovat telefonicky, děkujeme za pochopení.

Informace ke vstupu na utkání


Pro permanentkáře bude otevřena krytá západní tribuna, rozdělená na dva sektory po 300 místech (včetně občerstvení a WC) se dvěma vstupy. Vstup číslo 1 platí pro tribuny L a M, vstup číslo 2 pro tribuny J a K. Mezi sektory nebude možno přecházet a původní místa z permanentních vstupenek neplatí.

U vstupu je zapotřebí předložit jeden z dokumentů, opravňujících ke vstupu na utkání:

  • negativní PCR test (ne starší než 72 hodin, nestačí pouze SMS, je potřeba mít elektronický či tištěný certifikát)
  • negativní POC antigenní test (ne starší než 72 hodin, nestačí pouze SMS, je potřeba mít potvrzení, je potřeba mít elektronický či tištěný certifikát)
  • certifikát o dokončeném očkování proti nemoci COVID-19 (od poslední aplikace očkovací látky musí uplynout minimálně čtrnáct dní)
  • lékařská zpráva o prodělaném onemocnění COVID-19 (a to v případě, že od posledního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní).

U vstupu vám pak bude změřena teplota a doplněna do selfreporting formuláře (ke stažení zde), který je zapotřebí vytisknout a předvyplnit doma. Pro případnou kontrolu u sebe mějte i doklad o totožnosti a samozřejmě také permanentní vstupenku.

U vstupů i tribuně vás poprosíme dodržovat rozestupy (ob jednu řadu, ob jedno místo). Prosíme tedy všechny, aby na utkání dorazili s dostatečnou časovou rezervou, sektory budou tentokrát otevřeny hodinu a půl před utkáním. Dále je dle pokynů povinné mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazenu ochranu úst i nosu v podobě respirátoru minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.další články

ROZHOVOR: Martin Berkovec před startem přípravy
A-tým
17.06.2021 | Martin Lísal

ROZHOVOR: Martin Berkovec před startem přípravy

B r n o – Gólman Martin Berkovec přišel do Zbrojovky na konci ledna a během jara nakonec odchytal...
Antonín Růsek přestupuje do Olomouce
A-tým
17.06.2021 | Martin Lísal

Antonín Růsek přestupuje do Olomouce

B r n o - Na základě vzájemné dohody hráče a klubu z uplynulé sezóny o možném přestupu ze Zbrojovky...
VIDEO: Los FNL - začínáme v Táborsku, pak přivítáme Opavu!
A-tým
16.06.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Los FNL - začínáme v Táborsku, pak přivítáme...

B r n o - Druhá nejvyšší soutěž zná po dnešním losu svůj program. Zbrojováci vykročí na náročnou...