Jan Hladík prodloužil ve Zbrojovce smlouvu

Jan Hladík prodloužil ve Zbrojovce smlouvu

B r n o - Zbrojovka se v těchto dnech definitivně domluvila na pokračování spolupráce s Janem Hladíkem. Osmadvacetiletý útočník prodloužil kontrakt s klubem do roku 2024.

„O prodloužení smlouvy jsme se bavili už od podzimní části. Postupně jsme se domluvili na základních věcech a pak už jsme jen dolaďovali detaily,“ řekl Hladík po podpisu. „Přišly nějaké další nabídky, něco se řešilo, ale já jsem preferoval setrvání v Brně, kde jsem spokojený. Byla mi nabídnuta nová smlouva a já jsem souhlasil, rád budu ve Zbrojovce pokračovat," pokračoval.

"Jsme rádi, že jsme našli společnou řeč. Honza je pro naši ofenzivu hodně důležitý hráč a těší nás, že i další kroky spojil se Zbrojovkou," komentoval prodloužení kontraktu sportovní manažer Tomáš Požár.

Jan Hladík přišel do Zbrojovky v zimě 2020. V jarní části pomohl týmu šesti góly ke druhé příčce, ve své premiérové prvoligové sezóně skóroval rovněž šestkrát. Během letošního podzimu naskočil do všech 16 duelů, trefil se třikrát, na dvě branky přihrál.

„Máme jasně nastavený cíl, tím je návrat do první ligy. A mým úkolem je k tomu pomoci. Vážím si toho, že mi klub nabídku dal, a budu to chtít splatit na hřišti,“ zakončil Hladík.

další články

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny remizovala s Táborskem
A-tým
14.05.2022 | Daniel Kinc. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny...

B R N O - Derniéru ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE si Zbrojovka pro letošní sezónu odbyla v domácím zápase...
U12: Zbrojováci porazili Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojováci porazili Žďár

B r n o - Také žáci kategorie U12 své utkání se Žďárem nad Sázavou zvládli na jedničku. Zvítězili...
U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili ve středu Žďár nad Sázavou. V utkání dokráčeli k...