Josef Koželuh přichází na dlouhodobé hostování s opcí

Josef Koželuh přichází na dlouhodobé hostování s opcí

B r n o – Potvrzeno, obránce Josef Koželuh se stává až do konce příští sezóny součástí Zbrojovky. Dvacetiletý pravý bek přichází z mistrovské Plzně na rok a půl dlouhé hostování s opcí.

„Jsem rád, že to takto dopadlo a dostanu příležitost porvat se o místo v sestavě. Rád bych v Brně udělal první kroky v nejvyšší soutěži a pomohl klubu k dobrým výsledkům,“ řekl Koželuh po podpisu.

Rodák z Plzně má ve svém životopisu zatím pouze druholigové starty v barvách Žižkova a Chrudimi. „Ze současného kádru znám Ondru Pachlopníka, Kubu Šimana a Šimona Faltu, kteří v Plzni působili. A z reprezentace pak Michala Ševčíka a Lukáše Endla,“ prozradil hráč, který na našem trávníku zatím sehrál jeden zápas s Viktorkou Žižkov. „Vím, že konkurence na mém postu je velká, ale je to zároveň výzva. Věřím, že se probojuju do základní sestavy, porvu se o to.“

Informace o Zbrojovce čerpal Koželuh už během podzimu. „V Chrudimi jsem hrál s Jirkou Floderem, na podzim jsem pak zápasy Zbrojovky měl možnost sledovat. Hrála kvalitní fotbal a je jen škoda, že bodů není o trochu víc. Ale věřím, že v jarní části to zlomíme a body uděláme," doplnil borec, který oblékne dres s číslem 35.

další články

PREVIEW: Doma přivítáme Plzeň!
A-tým
03.02.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: Doma přivítáme Plzeň!

B r n o - Po jarní premiéře v Mladé Boleslavi se Zbrojováci poprvé v tomto kalendářním roce...
Občerstvení na utkání s Plzní!
Ostatní
01.02.2023 | Martin Lísal

Občerstvení na utkání s Plzní!

B r n o - Jarní domácí premiéra se blíží! Už v neděli 5. února přivítáme na našem stadionu...
Oslava 110. výročí založení klubu
A-tým
31.01.2023 | Martin Lísal

Oslava 110. výročí založení klubu

B r n o - Součástí oslav 110. výročí založení našeho klubu byla i akce pro partnery a přátele...