Košťál po Slovácku: Defenziva dnes pracovala na jedničku

Košťál po Slovácku: Defenziva dnes pracovala na jedničku

B r n o - Pavel Košťál je bezesporu nejzkušenějším mužem brněnské defenzivy. Ta dnes prošla náročnou zkouškou - do Brna přijelo Slovácko v čele s dlouhánem Liborem Doškem. Výsledek 2:0 ovšem hovoří jasně - Košťál a spol. uspěli.

Právě Košťál bojoval s Liborem nejčastěji, své si ke strážení největší hrozby soupeře řekl i Petr Buchta. "Defenziva dnes pracovala na jedničku, to bylo nejdůležitější," načal své povídání vytáhlý stoper. "Vždycky, když hraji proti Doškovi, tak jsem určený, abych ho hlídal já, protože jsem ze všech obránců nejvyšší. Jsem proto hrozně rád, že jsme je k ničemu nepustili," neskrýval radost dobře naladěný obránce.

Pravda, po úvodních minutách to nevypadalo na veselý konec. "Je to tak, naštěstí jsme se po prospaném úvodu rychle oklepali a hráli to, co jsme přesně chtěli. Navíc věřím, že se můžeme ještě zlepšit," řekl Košťál.

Podobnou důvěru sdílí pochopitelně i fanoušci. "Doufám, že nás tenhle zápas nakopne. Ve Zlíně se nám to nepovedlo, nehráli jsme to, co jsme chtěli, navíc jsme dostali dva hloupé góly. Snad už se to nebude opakovat," burcuje svůj tým Pavel.

I on po utkání vyzdvihl výkon Jakuba Řezníčka, který byl největší hvězdou celého zápasu. "Konečně mu to tam padlo, teď ze sebe shodí tu deku, protože je to nesmírně kvalitní útočník," pochválil svého spoluhráče. "Nějaké vtípky na jeho adresu určitě padaly. Dneska se konečně dostal do šancí, proměnil je a já mu to moc přeju," potěšil sympatickým gestem brněnský stoper Košťál.

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...