sobota 22.2.2020

1 Vyškov
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.2.2020

1 Zbrojovka Brno
2 Pardubice
příp.

neděle 8.3.2020

1 Zbrojovka Brno
0 Sokolov
17.kolo

sobota 4.4.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
20.kolo

pátek 10.4., 19:00

Zbrojovka Brno
Třinec
21.kolo

středa 15.4.

SK Líšeň
Zbrojovka Brno
22.kolo

neděle 19.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
23.kolo

sobota 25.4.

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
24.kolo

středa 29.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
25.kolo

sobota 2.5.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
26.kolo

pátek 8.5., 19:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
27.kolo

středa 13.5.

Vyšehrad
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 16.5.

Prostějov
Zbrojovka Brno
29.kolo

sobota 23.5.

Zbrojovka Brno
Vlašim
30.kolo

Máme tu vynikající podmínky, pochvaluje si soustředění Juraj Kotula

Máme tu vynikající podmínky, pochvaluje si soustředění Juraj Kotula

B r n o - Loňské soustředění nezažil, do Zbrojovky přestoupil až po jeho skončení. Letos už ale obránce Juraj Kotula na Maltu odcestoval. Na středomořském ostrově pomohl týmu k postupu do finále Tipsport Malta Cupu

26.01.2020 | Martin Lísal

 

Juro, jak ti Malta po třech dnech svědčí?
Soustředění je zatím parádní, máme vynikající počasí i podmínky. Výborné jídlo na hotelu, taky podmínky na trénování, tráva, zkrátka všechno klape. Na Maltě jsem poprvé a zatím se mi tu hodně líbí. Jsem rád za takovou změnu, je to určitě prospěšné pro všechny a věřím, že nám to pomůže.

Dnes jste měli volné odpoledne, přišlo vhod?
Byli jsme rádi, trošku jsme oddechli. Program je pochopitelně nahuštěný a zápasů je dost, na druhou stranu pro nás hráče je to i dobře. Můžeme mít větší minutáž a vyzkoušet všelijaké věci, takže pro hráče i pro tým je to prospěšné.

V přípravě nastupuješ zatím na obou krajích obrany, někdy posty střídáš i během utkání. Je to hodně náročné?
Už jsem si zvykl. Někdy je to náročnější, ale jsem rád, že můžu nastupovat na více postech. To je pro hráče vždycky výhoda a dá se na to celkem rychle adaptovat.

Stejně tak střídáte i rozestavení, které ti zatím sedí víc?
Zvyklejší jsem na hru na čtyři obránce, na druhou stranu se vždycky hodí umět více stylů, pro soupeře jsme nečitelnější.

Máte za sebou zatím jeden zápas, vítězný. Jak prestižní pro vás bylo měření sil s Baníkem?
Poměřili jsme síly s prvoligovým soupeřem, který chce do pohárů, hodně jsme se na to těšili. Prestiž to samozřejmě mělo. Náš začátek nebyl ideální, ale nakonec jsme zápas otočili a povedlo se nám zvítězit, což je pro nás všechny dobře. Boleslav bude podobným soupeřem, zase nebudeme favority, ale budeme mít motivaci a věřím, že všichni na hřišti uděláme vše pro to, abychom zápas zvládli.

Jak trávíš tu trošku volného času, kterou na soustředění máte?
Většinou si volám s manželkou a rodinou, kdyžtak se podívám na nějaký film, rád poslouchám hudbu. Hodně času věnujeme také regeneraci, posilovně. To k soustředění patří, už jsme zkusili bazén i moře.

Někteří kluci si do vln šli regulérně zaplavat, nelákalo tě to taky?
Copak o to, lákalo, ale nebylo až takové teplo a radši jsem byl opatrný a šel jenom po pás.

Na pokoji jsi se Šimonem Šumberou, vyhovíte si?
Jasně, bez problémů. Bydlíme spolu prakticky od začátku, od loňské zimy. Přišli jsme krátce po sobě, dali nás k sobě a vyhovuje nám to.

Díky za rozhovor a ať se daří!

 

Aktuality

16.3.2020

Fanshop uzavřen

Kamenná prodejna Fanshopu je s ohledem na nařízení vlády až do odvolání uzavřena. Nakupovat lze i nadále online přes eshop, a to výhradně s možností doručení prostřednictvím společnosti PPL.

6.3.2020

Zemřel pan Jaroslav Panák

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 75 let navždy opustil pan Jaroslav Panák; dlouholetý správce lužáneckého areálu a člověk, který po celý život miloval svou rodinu, přátele a Zbrojovku.

Čest jeho památce!

2.3.2020

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude v úterý 3. března z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

19.2.2020

S Vyškovem v Olšanech

Předposlední přípravné utkání s Vyškovem sehrajeme oproti původnímu plánu na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova. Termín zůstává původní - sobota 22. února v 11 hodin.

5.2.2020

B-tým

Přípravné utkání B-týmu proti Bystrci (původně plánované na středu 5. února) bylo odloženo. O novém termínu budeme informovat, jakmile dojde k jeho potvrzení.

29.11.2019

Prosba o vyplnění dotazníku

Náš odchovanec a hráč FK Blansko Martin Sedlo kromě fotbalu stíhá i studium na vysoké škole, kde se aktuálně věnuje magisterské práci. V této souvislosti prosí fanoušky Zbrojovky o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník najdete zde.

6.11.2019

Po Zbrojovce na basket!

Se vstupenkou na zápas Zbrojovka Brno – 1. SK Prostějov můžete zdarma navštívit utkání nejvyšší basketbalové soutěže mužů mezi mmcité1 Basket Brno a BK Opava, které se hraje ve středu 13. 11. od 20:00 na brněnském Kampusu. Bližší informace najdete na www.basketbrno.cz.

24.10.2019

Béčko znovu na Srbské

Také utkání 12. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

10.10.2019

Béčko na Srbské

Utkání 10. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Bystřicí nad Pernštejnem (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

9.10.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude ve čtvrtek 10. října uzavřen. Důvodem je konání akce Bitva na Moravském poli, kde bude od 16 hodin k dispozici stánek se sortimentem Fanshopu.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2020 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz