Novým generálním partnerem se stává TIPSPORT!

Novým generálním partnerem se stává TIPSPORT!

B r n o - Sázková kancelář Tipsport se stává novým generálním partnerem Zbrojovky! Od nadcházející sezóny se tak logo Tipsportu bude skvět na prvoligových dresech našeho klubu.

Zbrojovka tedy bude dalším klubem v nejvyšší soutěži, který s tímto renomovaným partnerem navázal spolupráci.

„Je nám nesmírnou ctí a potěšením, že jsme navázali úzkou spolupráci se společností Tipsport. Jedná se o propojení dvou tradičních a silných značek, dlouhodobě etablovaných v tuzemském sportovním prostředí,“ komentoval nově vzniklou kooperaci Václav Bartoněk, předseda představenstva Zbrojovky. „Tipsport pro nás není neznámým partnerem, v minulých letech jsme se úspěšně zúčastnili mezinárodního turnaje Tipsport Malta Cup, jehož první ročník jsme dokázali vyhrát. Turnaje bychom se v rámci partnerství měli zúčastnit i v budoucnu. Věřím, že nadcházející spolupráce bude ve všech ohledech přínosná pro obě strany,“ doplnil.

„Zbrojovka je klubem s obrovskou tradicí, slavnými hráči, s aktuálně skvělou mládeží a potenciálem stát se do budoucna konkurentem pro domácí špičku a proniknout i do evropských pohárů. Tipsport s Brnem pravidelně spolupracuje v Zimní Tipsport lize a v posledních letech se Zbrojovka účastnila i našeho mezinárodního turnaje na Maltě - Tipsport Malta Cupu. Proto ve sponzoringové podpoře klubu z druhého největšího českého města vidíme nejen sportovní, ale i marketingový potenciál pro naši společnost, která je jedničkou na českém i slovenském trhu kurzových sázek a fotbal je jednoznačně nejoblíbenějším sportem našich sázkařů,“ říká ke spolupráci Tipsportu a Zbrojovky vedoucí sponzoringu Tipsportu Martin Ptáčník.

Společnost Tipsport je na domácím trhu stálicí od roku 1991 a český sport podporuje dlouhodobě na všech úrovních. Nyní se tedy její logo objeví na všech variantách zbrojováckých dresů, v kterých náš tým vyběhne k zápasům nejvyšší soutěže.

další články

Posezónní slevová akce ve Fanshopu!
Ostatní
09.06.2023 | Martin Lísal

Posezónní slevová akce ve Fanshopu!

B r n o - V oficiálním zbrojováckém Fanshopu jsme pro vás nachystali speciální posezónní slevovou...
U15: Mistři! Zbrojovka porazila Sigmu a ovládla svou soutěž
Mládež
09.06.2023 | Martin Lísal

U15: Mistři! Zbrojovka porazila Sigmu a ovládla svou...

B r n o - Pořádné drama na závěr moravskoslezské ligy starších žáků! Tým U15 se utkal o titul s...
U14: Kanonáda na závěr!
Mládež
09.06.2023 | Martin Lísal

U14: Kanonáda na závěr!

B r n o - Starší žáci (U14) se s nadstavbou moravskoslezské ligy rozloučili stylově. Už v roli...