Ocenění hráčů přípravek za rok 2020

Ocenění hráčů přípravek za rok 2020

B r n o - K předvánočnímu času patřilo v minulých letech i ocenění zbrojováckých talentů. To letos s ohledem na situaci bohužel není možné, trenéři přípravek nicméně pokračují v tradici a ve svých kategoriích vybírali nejlepší, nejtalentovanější a nejpracovitější malé Zbrojováky.

"Byl to hodně zvláštní rok, přesto jsme se rozhodli tradici nepřerušit a vyhlášení provést alespoň touto formou. Předání drobných odměn pro oceněné necháme na příští rok. Všichni si přejeme, aby pro nás všechny byl veselejší," řekl šéftrenér přípravek Vladimír Chaloupka.

U11 (trenéři Němčanský, Pavlík):

 • Vojtěch Kafrda - Vojta je jedním z nejpoctivějších hráčů týmu U11. K zápasům i tréninkům vždy přistupuje svědomitě a s maximálním nasazením, což potvrdil i v období karantény, kdy v individuálním tréninku patřil k nejpilnějším. Pro svůj přístup je v kolektivu velmi oblíben.
 • Vladimír Rudolf Klaška - i když věkem patří ještě do kategorie U10, hned po posunu do starší kategorie se zařadil mezi tahouny týmu. Ten oživil svou živelností, skvělou prací s míčem i neustálou aktivitou a zápalem. Na každém tréninku pracuje na sto procent, i díky tomu dělá velké pokroky.
 • David Střelec - David je sice fotbalistou menší postavy, ale o to výraznější výkony dokáže podávat na hřišti. Vždy je na něj při zápasech i na tréninku spolehnutí. Jeho přednostmi jsou rychlost, fyzický potenciál a dravost, se kterou dokáže k výkonu na hřišti strhnout i ostatní spoluhráče.
U10 (trenéři trenéři Kučerňák, Červinková, Fojt):

 • Luca Migliarini - vzorný přístup, koncentrace a nasazení v každém tréninku i utkání.
 • Adam Procházka - neustálá snaha se zlepšovat v dovednostech a odvaha v řešení i složitých herních situací.
 • Viktor Brabec - i přesto, že se jeho výkonnost pohybuje na vlnách, tak dlouhodobě si udržuje vysoký standart jak na tréninku, tak i v utkáních.
U9 (trenéři Lejska, Burdov, Polách ml.):

 • Adam Belej - Adam byl tento rok oceněn jako nejlepší hráč celého finálového turnaje Ondrášovka Cup 2020 v kategorii U9. Již od nejnižších kategorií patří mezi nejlepší hráče a tahouny v týmu. Stejně tak nepokazí žádnou legraci jak na hřišti, tak mimo něj. Je velmi silný tahově, v osobních soubojích a zakončení. Pohybově patří mezi nejšikovnější hráče celých přípravek. Velmi pozitivní je výrazné zlepšení hry jeho „slabší“ levou nohou.
 • Tomáš Lelek - Tomík patří mezi neúnavné dříče týmu a nikdy nic nevzdá. Jeho předností je také vytříbená technika a herní inteligence, kterou dokáže velmi účelně využít samozřejmě také na hřišti. Jeho pohyb s míčem a výborný klamavý pohyb je pastvou pro oči všech přihlížejících. Také Tom je samozřejmě skvělý parťák na hřišti i mimo něj.
U8 (trenéři Polák, Krejčí):

 • Daniel Šikula - Daniel má výborné charakterové vlastnosti, které se projevují jak fotbale, tak i tak mimo něj. Především týmovost, zarputilost a individuální herní dovednosti, které zvládá na svůj věk nadstandardně. Má výborné základy pro to stát se nejen skvělým fotbalistou,ale taky skvělým člověkem.
 • Denis Šmidrkal - Denis je hráč, který nesnáší prohry, proto oceňujeme jeho příkladný přístup jak k tréninku, tak i k zápasu, jeho individuální přednosti...především odvahu ve hře 1 na 1,obounohost a tvrdou střelu, kterou pocítil nejeden brankář.
U7 (trenéři Holek, Kučera, Chlad):

 • Michael Irving - je moc šikovný, na tréninku dává pozor a zvládne si dokonce sám i navléci štulpny a zavázat kopačky.
 • Artak Gevorgyan - ocenění si zaslouží za zarputilost. Přestože češtinu se teprve učí, díky lásce ke sportu a fotbalu nevynechá jedinou příležitost trénovat.
 • William Johnson - ocenění zaslouží rovněž za poctivou docházku, ale i za snahu a šikovnost.
U6 (trenéři Dvořáček, Frydrýšková, Klaška):

V nejmladším ročníku se tradičně nevyhlašují jednotlivci, ale vítáme celý kolektiv benjamínků, kteří se stávají součástí našeho klubu.

další články

V neděli se utkáme s Teplicemi!
A-tým
23.04.2021 | Martin Lísal

V neděli se utkáme s Teplicemi!

B r n o - FORTUNA:LIGA jde pomalu do finiše a Zbrojovka má před sebou nesmírně důležitý domácí...
Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku
A-tým
22.04.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku

B r n o – Pavel Dreksa se na Slovácku po více než měsíci objevil znovu v základní sestavě...
Trenér Dostálek po utkání na Slovácku
A-tým
21.04.2021 | Martin Lísal

Trenér Dostálek po utkání na Slovácku

B r n o – Fotbalisté Zbrojovky dokázali na hřišti favorizovaného Slovácka stáhnout dvoubrankovou...