PREVIEW: Čtvrtým domácím soupeřem je Žižkov!

PREVIEW: Čtvrtým domácím soupeřem je Žižkov!

B r n o - V neděli 19. září je na programu utkání 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Fotbalisté Zbrojovky přivítají Viktorku Žižkov, hraje se na Srbské od 20 hodin.

Speciálním hostem utkání bude tentokrát olympijský vítěz z Tokia Jiří Lipták!

Fotbalisté Žižkova jsou v tabulce se sedmi body na třinácté příčce, naposledy doma podlehli Vyškovu. Ve sbírce už mají cenné skalpy Příbrami či sparťanského béčka, na jehož hřišti dokázali zvítězit 3:0.

"Víme, že soupeři se v posledních duelech nedařilo podle představ, proběhly nějaké kroky k nápravě, takže o motivaci bude mít postaráno. Ke každému utkání přistupujeme s maximálním respektem a pokorou, naším cílem je potvrdit venkovní výhru z Příbrami. V minulém domácím utkání jsme navíc brali jen bod, to bychom chtěli napravit a odčinit," řekl před utkáním trenér Dostálek. "Na hráčích bylo v tréninku znát odhodlání, věřím, že se nám to povede v neděli potvrdit."

Jednou z hlavních opor Viktorky je pro letošní sezónu zatím Ekvádorec Batioja, který nasázel pět branek. Patří zároveň spolu se Súkenníkem či Švengerem k nejzkušenějším hráčům týmu, který před sezónou posílil například navrátilec Březina. Po odchodu Lukáše Zoubeleho aktuálně na soupisce Viktorky nenajdeme hráče s brněnskou minulostí.

Kouč Dostálek přivítal už pro minulý zápas zpět v sestavě Matěje Hrabinu, první minuty v áčku nasbíral také Kuba Šural. "K dispozici pro utkání ještě pravděpodobně nebude Pavel Zavadil, jinak jsme kompletní a někteří hráči tak pravděpodobně vypomůžou béčku, které hraje v neděli dopoledne domácí zápas," doplnil Dostálek.

V doposud posledním vzájemném utkání zvítězila Zbrojovka v létě 2020 6:1, předtím na Žižkově podlehla 0:1. Podobný scénář nastal i rok předtím (po prohře 2:3 Brňané doma zvítězili 6:0). Úplně první vzájemný zápas se hrál v roce 1933, kdy židenický SK doma zvítězil 2:1.

Jak na utkání

Vstupenky lze zakoupit z pohodlí domova v systému Zbroják ID: (pro nákup vstupenek klikněte sem). Není je zapotřebí tisknout - pro vstup na stadion postačí mít vstupenku v telefonu.

Fanoušci, kteří nejsou v systému registrováni, mohou lístky zakoupit zde (pro nákup klikněte sem). Také v tomto případě lístky nemusíte tisknout.

Pro nedělní zápas bude poprvé možné využít i nově zřízené platební brány pro platby kartou - lístky tak můžete zakoupit bez jakéhokoliv čekání klidně pět minut před výkopem!

Přímo v den utkání pak bude možné vstupenky zakoupit dvě hodiny před výkopem na pokladně u stadionu. Do běžného prodeje budou zařazeny sektory H až O.

Podmínky LFA

Pro vstup na stadion je potřeba splňovat alespoň jednu ze čtyř následujících podmínek:

  • Negativní PCR test, ne starší než 7 dní
  • Negativní antigenní test, ne starší než 72 hodin
  • Potvrzení o završeném očkování (od poslední dávky musí uplynout minimálně 14 dní)
  • Potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (od pozitivního testu nesmí uplynout více než 180 dní)

Přítomní diváci musejí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazenou ochranu dýchacích cest.

Nově jsme zřídili testovací místo u stadionu, kde se fanoušci mohou bezplatně otestovat (podmínkou je kartička pojištěnce). Najdete jej v pokladnách u točny trolejbusu dvě hodiny před výkopem.

Uvedená pravidla se během sezóny mohou průběžně měnit v souvislosti s případnými změnami opatření.

Tak v neděli na Srbské!

další články

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!
A-tým
28.10.2021 | Martin Lísal

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!

B r n o - Už jen čtyři zápasy zbývají odehrát z podzimního jízdního řádu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY....
Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k další výhře
Ostatní
27.10.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k...

B r n o - Z řad hráčů Zbrojovky na hostování se během uplynulého víkendu zapsal do statistik...
VIDEO: Sestřih utkání v Třinci
A-tým
26.10.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Třinci

B r n o - Ve 12. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězila Zbrojovka na hřišti Třince 1:0, když jediný...