PREVIEW: Potvrzeno, v Opavě hrajeme 4. prosince

PREVIEW: Potvrzeno, v Opavě hrajeme 4. prosince

B r n o - Závěrečné utkání podzimu, pokus druhý. Zbrojováci se v sobotu 4. prosince vypraví do Opavy, kde je čeká odložený duel 16. kola proti místnímu SFC. Hraje se ve 13:30, duel přenáší Fortuna TV.

O osudu utkání rozhodl v pátek odpoledne ještě technický delegát LFA, který určil, že je terén způsobilý. Utkání se tedy bude hrát ve stanoveném termínu.

"Už v říjnu bylo hráčům avizováno, že po plánovaném skončení podzimu budeme ještě dva týdny pokračovat v tréninku, pouze jsme museli uzpůsobit tréninkový plán. Hráče čekaly zátěžové testy či vedlejší sportovní aktivity, jako například lední hokej. To jsme přesunuli na příští týden a v tomto týdnu se chystáme na utkání," ozřejmil trenér Dostálek.

Pod jeho vedením se na duel chystá obdobný tým, jako v minulém týdnu. "I tentokrát s námi trénují mladší hráči z dorostu Kohoutek, Pragr a Vit, z béčka pak Kamenský. Trenérům patří dík za to, že nám v tomto vyšli vstříc. Týden navíc je určitou výhodou v tom, že kupříkladu Fousek, který byl na marodce a chyběla mu tréninková zátěž, měl možnost manko dohnat. Jinak se pro nás ve složení kádru mnoho nemění," připomněl Dostálek absenci vykartovaných Endla s Rogožanem, zraněných Šurala, Kryštůfka a Zavadila či Štěrby, který musel odstoupit z minulého utkání.

další články

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta
A-tým
16.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta

B r n o - Součástí bulletinu pro zápas s Mladou Boleslaví byl i rozhovor se záložníkem Šimonem...
Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!
A-tým
15.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

B r n o – Vstupenky na utkání s pražskou Slavií už jsou v internetovém předprodeji! Zakoupíte je...
Béčko má další šestigólovou výhru
B-tým
14.08.2022 | Martin Lísal

Béčko má další šestigólovou výhru

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do sezóny i na domácím hřišti v Bystrci, kde přivítal...