PREVIEW: V neděli hostíme Varnsdorf!

PREVIEW: V neděli hostíme Varnsdorf!

B r n o - Zbrojováci se o víkendu potřetí v této sezóně představí na domácím hřišti. V neděli 29. srpna hostí Varnsdorf, hraje se od 20 hodin na Srbské.

Čestným hostem utkání tentokrát bude bronzový medailista z letošních olympijských her Alexander Choupenitch. Brněnský šermíř nás přijde podpořit v boji o body.

Náš nejbližší soupeř zažívá nejpovedenější vstup do sezóny ve své druholigové historii, v pěti kolech odešel jen jednou poražen a s deseti body je čtvrtý. Solidní je i bilance deseti nastřílených branek. "Varnsdorf má dobrý přechod do ofenzivy, je silný ve standardních situacích, disponuje vysokými hráči. Čeká nás náročný zápas, nicméně věříme, že zápas zvládneme a náš stadion zůstane nedobytný," řekl před duelem kouč Dostálek.

V ofenzivě se aktuálně nejvíce činí navrátilec Dordič, který se trefil čtyřikrát. Zároveň patří v sedmadvaceti letech i k nejzkušenějším hráčům, starší je pouze dvojice Zbrožek - Rudnytskyy. "Dohromady jim to docela šlape a do utkání musíme jít s absolutní pokorou, nesmíme nic podcenit. Jen stoprocentně poctivý přístup nám zajistí úspěch," ví trenér. "V uplynulých dnech jsme si vyříkali věci, se kterými jsme nebyli spokojení ve středečním pohárovém utkání, budeme si chtít doma napravit reputaci."

V minulém ročníku se oba kluby nepotkaly, v tom předminulém dokázala Zbrojovka dvakrát zvítězit (4:1 doma a 1:0 venku). Celkově Brňané z šesti vzájemných duelů vyhráli čtyři, jednou remizovali a jednou podlehli při skóre 10:5.

Utkání není živě přenášeno, aktuálně jednáme s držiteli práv o možnosti jej vysílat za dodržení stanovených podmínek (o detailech budeme včas informovat).

Jak na utkání

S ohledem na problémy s připsáním víkendových plateb u klientů určitých bank jsme dva dny před utkáním dočasně pozastavili internetový předprodej, lístky tak bude možné koupit v klasickém předprodeji na pokladně stadionu (otevřeno dvě hodiny před výkopem).

Bohužel vinou covidové situace nadále nedošlo ke zprovoznění platební brány pro platby kartou. Jakmile k jejich zprovoznění dojde, bude možné vstupenky zakoupit v systému Zbroják ID pohodlně z domova těsně před utkáním.

Podmínky LFA

Podmínky pro vstup na utkání zůstávají v tuto chvíli podobné, jako v prvním kole. Ligová fotbalová asociace je stanovila v souladu s opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR.

Pro samotný vstup na stadion je pak potřeba splňovat alespoň jednu ze čtyř následujících podmínek:

  • Negativní PCR test, ne starší než 7 dní
  • Negativní antigenní test, ne starší než 72 hodin
  • Potvrzení o završeném očkování (od poslední dávky musí uplynout minimálně 14 dní)
  • Potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (od pozitivního testu nesmí uplynout více než 180 dní)

Přítomní diváci musejí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazenou ochranu dýchacích cest.

Uvedená pravidla se během sezóny mohou průběžně měnit v souvislosti s případnými změnami opatření.

Tak v neděli na Srbské!

další články

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta
A-tým
16.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta

B r n o - Součástí bulletinu pro zápas s Mladou Boleslaví byl i rozhovor se záložníkem Šimonem...
Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!
A-tým
15.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

B r n o – Vstupenky na utkání s pražskou Slavií už jsou v internetovém předprodeji! Zakoupíte je...
Béčko má další šestigólovou výhru
B-tým
14.08.2022 | Martin Lísal

Béčko má další šestigólovou výhru

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do sezóny i na domácím hřišti v Bystrci, kde přivítal...