PREVIEW: V posledním přípravném utkání hostíme Vyškov

PREVIEW: V posledním přípravném utkání hostíme Vyškov

B r n o - Příprava se chýlí ke konci, do startu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY schází už jen osm dní. A také poslední přípravný zápas, který Zbrojovka sehraje v sobotu 23. února proti třetiligovému Vyškovu.

Výkop utkání je stanoven na 13:00, hraje se na hlavním stadionu Srbská. Vstupné na utkání je zdarma, otevřeny budou sektory A a B (více informací zde). K dispozici by měl být i stream na Zbrojovka TV.

Zbrojováci se v tomto týdnu poprvé v tuzemsku dostali na přírodní trávu, ve čtvrtek a v pátek trénovali v areálu na Srbské. "Je to pro nás příjemné, trénink na přírodní trávě pochopitelně není tak únavný. Kvitujeme i to, že jsme polovinu zápasů sehráli na přírodní trávě, což je s ohledem na podmínky tuzemské zimy solidní číslo," uvedl trenér Šustr.

Ten má k dispozici takřka kompletní kádr. "Chybí jen dlouhodobě zraněný Pavlík. Problémy s kotníkem měl Lukáš Vraštil, který se ale koncem týdne do tréninku vrátil. A opustil nás David Gáč, který už by měl dnes nastoupit za Třinec," připomněl kouč nejčerstvější odchod mladého stopera na hostování.

Týden před ligou už samozřejmě roste očekávání fanoušků, hráčů i realizačního týmu. "Máme za sebou hodně práce a dva měsíce na umělce, takže věřím, že jsme všichni připravení a natěšení, abychom se rozjeli a tu práci zúročili."

Má kouč jasno o sestavě, která vyběhne za týden v Chrudimi? "Sestavu může ovlivnit i samotný tréninkový proces, pořád platí, že si ji hráči musejí zasloužit prací. Někteří hráči mají k té základní jedenáctce blíž, ale to, že někdo nastoupí proti Vyškovu, ještě nemusí znamenat, že bude v sestavě i v Chrudimi," upozorňuje Šustr.

další články

PREVIEW: Zbrojovka hostí Třinec
06.06.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: Zbrojovka hostí Třinec

B r n o - Dva dny na regeneraci a je tu další zápas. Zbrojovka přivítá v neděli 7. června Třinec,...
Vítkovice, třetí minuta, roh. Čas pro Petera Štepanovského!
A-tým
06.06.2020 | Martin Lísal

Vítkovice, třetí minuta, roh. Čas pro Petera...

B r n o – Na stadionu ve Vítkovicích běží třetí minuta, Zbrojovka zahrává rohový kop – a Peter...
Tribuna Štatl fandí proti Třinci!
A-tým
05.06.2020 | Martin Lísal

Tribuna Štatl fandí proti Třinci!

B r n o - V neděli sehrají Zbrojováci další zápas, v pořadí už čtvrtý po restartu soutěže. Od 17...