PREVIEW: Ve čtrnáctém kole míříme na Duklu!

PREVIEW: Ve čtrnáctém kole míříme na Duklu!

B r n o - Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se pozvolna chýlí k závěru, před Zbrojovkou je čtrnáctý soupeř - pražská Dukla. Na Julisce se představíme v sobotu 6. listopadu v 11 hodin, duel přenáší ČT Sport.

Dukla se v tabulce nachází aktuálně na páté pozici, když získala rovných dvacet bodů. Doma vyválčil pražský tým ze šesti duelů devět bodů, lépe se mu vede venku - v tabulce venkovních zápasů je třetí nejlepší.

"Duklu vnímáme pořád jako největšího soupeře v boji o první příčku. Je to tým, který je zázemím i rozpočtem nachystaný jít do ligy, a přestože jim některé zápasy nevyšly podle představ, pořád je to náš největší konkurent. Čeká nás tedy jeden z nejnáročnějších zápasů podzimu," je si vědom trenér Zbrojovky Dostálek. "Bude to hodně náročný duel, ale věříme, že jsme na něj nachystaní optimálně. Budeme ho chtít jako každý jiný zápas zvládnout a zůstat na vítězné vlně. Stále platí, že soutěží postupujeme krůček po krůčku, na této filozofii se nic nemění."

V předminulém ročníku Brňané Duklu nedokázali porazit, na hřišti soupeře podlehli 1:2 a doma remizovali 0:0. V kádru soupeře najdeme i jedno v Brně známé jméno - útočník Jan Pázler ve Zbrojovce odehrál v ročníku 2019/20 sedm zápasů.

Kouč Dostálek ví s jistotou, že vítěznou sestavu z posledních duelů použít nemůže. Schází mu totiž vykartovaný obránce Štěrba, disciplinární trest za vyloučení z duelu "béčka" si pak odpykává Rogožan, který v posledních duelech střídal. "Hráči z marodky se nám postupně vracejí do tréninkového procesu, ale o sestavě ještě jasno nemáme. Finální rozhodnutí padne po pátečním tréninku," doplnil trenér.

další články

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta
A-tým
16.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta

B r n o - Součástí bulletinu pro zápas s Mladou Boleslaví byl i rozhovor se záložníkem Šimonem...
Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!
A-tým
15.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

B r n o – Vstupenky na utkání s pražskou Slavií už jsou v internetovém předprodeji! Zakoupíte je...
Béčko má další šestigólovou výhru
B-tým
14.08.2022 | Martin Lísal

Béčko má další šestigólovou výhru

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do sezóny i na domácím hřišti v Bystrci, kde přivítal...