PREVIEW: Ve čtrnáctém kole míříme na Duklu!

PREVIEW: Ve čtrnáctém kole míříme na Duklu!

B r n o - Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se pozvolna chýlí k závěru, před Zbrojovkou je čtrnáctý soupeř - pražská Dukla. Na Julisce se představíme v sobotu 6. listopadu v 11 hodin, duel přenáší ČT Sport.

Dukla se v tabulce nachází aktuálně na páté pozici, když získala rovných dvacet bodů. Doma vyválčil pražský tým ze šesti duelů devět bodů, lépe se mu vede venku - v tabulce venkovních zápasů je třetí nejlepší.

"Duklu vnímáme pořád jako největšího soupeře v boji o první příčku. Je to tým, který je zázemím i rozpočtem nachystaný jít do ligy, a přestože jim některé zápasy nevyšly podle představ, pořád je to náš největší konkurent. Čeká nás tedy jeden z nejnáročnějších zápasů podzimu," je si vědom trenér Zbrojovky Dostálek. "Bude to hodně náročný duel, ale věříme, že jsme na něj nachystaní optimálně. Budeme ho chtít jako každý jiný zápas zvládnout a zůstat na vítězné vlně. Stále platí, že soutěží postupujeme krůček po krůčku, na této filozofii se nic nemění."

V předminulém ročníku Brňané Duklu nedokázali porazit, na hřišti soupeře podlehli 1:2 a doma remizovali 0:0. V kádru soupeře najdeme i jedno v Brně známé jméno - útočník Jan Pázler ve Zbrojovce odehrál v ročníku 2019/20 sedm zápasů.

Kouč Dostálek ví s jistotou, že vítěznou sestavu z posledních duelů použít nemůže. Schází mu totiž vykartovaný obránce Štěrba, disciplinární trest za vyloučení z duelu "béčka" si pak odpykává Rogožan, který v posledních duelech střídal. "Hráči z marodky se nám postupně vracejí do tréninkového procesu, ale o sestavě ještě jasno nemáme. Finální rozhodnutí padne po pátečním tréninku," doplnil trenér.

další články

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň
A-tým
18.01.2022 | Martin Lísal

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň

B r n o - Po remíze se Zlínem čeká na Zbrojováky další zimní test s prvoligovým soupeřem. Ve středu...
VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka
A-tým
16.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze...

B r n o – U prvního letního gólu asistoval, první zimní rovnou vstřelil. Michal Ševčík otevřel po...
VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem
A-tým
15.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem

B r n o – Pohledné ofenzivní akce i branky, na druhou stranu tři zásahy ve vlastní síti. Úvodní...