sobota 25.5.2019

1 Jihlava
6 Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5.2019

3 Zbrojovka Brno
3 Příbram
Baráž

neděle 2.6.2019

0 Příbram
0 Zbrojovka Brno
Baráž

středa 19.6., 16:30

Zlín
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 23.6., 16:00

Opava
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.6., 11:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
příp.

sobota 6.7., 17:00

Zbrojovka Brno
Nitra
příp.

sobota 13.7.

Zbrojovka Brno
Vyškov
příp.

Pavel Eismann prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

Pavel Eismann prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

B r n o - Železný muž zůstává! Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno se domluvil na prodloužení spolupráce s Pavlem Eismannem. Jeden z lídrů týmu tak bude na jihu Moravy působit i v další sezóně!

04.06.2019 | Martin Lísal

 

Pavel Eismann byl jednou z pěti letních posil, v základní sestavě se čtyřiatřicetiletý levý bek zabydlel okamžitě a svou pozici celý rok neopustil. Odehrál 30 ligových, dva barážové a tři pohárové zápasy - jednodušší by možná bylo napsat, že zkrátka všechno. Nechyběl ani jednou a v celé FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE odehrál více minut jen českobudějovický Novák.

Alternující kapitán si v sezóně připsal jednu gólovou trefu, povedenou ranou načal demolici Žižkova. K tomu zaknihoval rekordních devět nahrávek, jednu přidal i v baráži. Za celý ročník viděl jen tři žluté karty (jednu v lize, jednu v poháru a jednu v emotivním závěru barážové odvety).

Eismann: V Brně jsem spokojený. I díky fanouškům

"Prodloužení pro mne bylo prioritou, nad ničím jiným jsem vůbec nepřemýšlel. V Brně můžu být jen spokojený. Nejen že v klubu všechno funguje, od ekonomické po sportovní stránku, ale vidím tu i vizi do budoucna a jaro to jen potvrdilo. Klub se chce posouvat a já jsem rád, že u toho můžu být," řekl Eisi k prodloužení spolupráce.

Chrudimský rodák je jedním z nejzkušenějších hráčů jinak převážně mladého týmu. "To mi vyhovuje, mladý kolektiv mi dodává energii. Staví se tu na mladých hráčích a je to dobře, všichni teď navíc budou o rok zkušenější. Otrkali se těžkými zápasy, vědí, co je soutěž zač a jak je náročná. Víme už, co hrát, máme směr a budeme se ho chtít držet. Když začneme podzim tak, jako jsme končili jaro, bude to dobré."

Eismann potvrdil trenérova slova krátce po utkání v Příbrami - jasným cílem pro příští sezónu musí být první místo. "Baráž je ošemetná, dvojzápas pohárovým systémem, ani jednou jsme neprohráli a nepostupujeme. Bylo to blízko, za jaro jsme udělali kus práce a nakonec nám chyběl jediný gól. Zklamání jsme ještě z hlav úplně nedostali, ale už přemýšlíme, co dál. Musíme se připravit na dvě stě procent a příští rok to zvládnout."

Nezničitelný bek se pro své výkony stal i jedním z oblíbenců tribun, sám také fanouškům často vzdával hold. "Byli naším dvanáctým hráčem, patří jim obrovský dík. Když v posledním domácím zápase řvalo devět tisíc lidí, byli jsme v transu, Srbská bouřila, v tu chvíli jsem byl šťastný. Chtěl bych jim poděkovat, zvláště těm skalním, co s námi jezdili celou sezónu i ven, byli trpěliví a jaro snad bylo odměnou, byť ten poslední krok jsme nezvládli. I díky divákům tu můžu být spokojený."

Teď čeká Eisiho dvoutýdenní volno, jehož část stráví u moře. "Letíme zítra s rodinou na Krétu. Bude tam i asistent Petr Maléř, tak se možná potkáme," usmál se.

 

Aktuality

1.6.2019

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v prvním červnovém týdnu (tedy od 3. do 9. června) z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz